Прес-конференція міського голови Білої Церкви Г.Дикого

|  08. 12. 2015

07 грудня відбулася прес-конференція міського  голови Білої Церкви Г.Дикого для пресдставників міських засобів масової інформації.

В ході прес-конференції міський голова поінформував про засідання другої сесії міської ради, яке відбудеться 11.12.2015р. та зупинився на питаннях, які будуть винесені на нього. Зокрема, зазначив, що на засіданні буде розглянуто питання щодо перерозподілу коштів міського бюджету, які надійдуть із державного бюджету у вигляді  субвенцій та дотацій. Дані кошти будуть спрямовані на забезпечення фінансування комунальних підприємств та бюджетних установ до кінця поточного року, ремонт рухомого складу швидкої медичної допомоги, закупівлю медикаментів та ін.. Крім того, 1 млн.грн. буде виділено на забезпечення функціонування комунального підприємства міської ради «Тролейбусне управління», виплату заробітної плати працівникам даної установи та погашення її заборгованості за електроенергію.

На пленарному засіданні другої сесії міської ради також будуть розглянуті питання щодо  затвердження Регламенту Білоцерківської міської ради VІІ скликання,  утворення постійних комісій ради, затвердження їх складу та обрання голів комісій, утворення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.
Міський голова також  зазначив, що міською владою ведеться робота щодо організації роботи
єдиної міської диспетчерської служби, яка працюватиме в цілодобовому режимі. Жителі міста матимуть змогу в будь-який час доби отримувати кваліфіковану допомогу спеціалістів по усуненню випадків аварійного, надзвичайного характеру та ін.

Одним із першочергових завдань міської влади також є розширення функцій центру надання адміністративних послуг, який забезпечить спрощене та оперативне отримання  білоцерківцями основних послуг.

Під час прес-конференції міський голова Г.Дикий також акцентував увагу на ході робіт по завершенню будівництва дошкільного навчального закладу на масиві Таращанський. Відмітив, що щотижнево проводиться моніторинг робіт, які здійснюються будівельними організаціями згідно із графіком.  На даному етапі заплановано здійснити підключення теплопостачання та, в подальшому, проводити внутрішні оздоблювальні роботи.

В ході прес-конференції міський голова зупинився і на заходах щодо виявлення та ліквідації в Білій Церкві явищ стихійної торгівлі продуктами харчування. Також проводитимуться відповідні заходи  щодо виявлення та недопущення незаконної торгівлі спиртними напоями в малих архітектурних формах, які розташовані на міських вулицях та ін.

Міський голова наголосив, що на минулому тижні ДП «Білоцерківський хлібокомбінат»ПАТ «Київхліб» було піднято ціни на хлібобулочні вироби на 10-14%. Дане зростання цін було зумовлено ростом складових ціни. Оскільки дане підприємство три квартали поточного року працювало із збитковістю, тому було змушене підняти ціни на даний товар.
Під час прес-конференції міський голова поінформував про зустріч із жителями міста, яка відбулася  04 грудня ц.р., в ході якої було обговорено питання створення громадської ради. Наголосив, що дана громадська рада має бути ефективною у співпраці із міською владою, тому спільно із інститутами громадянського суспільства буде розроблено положення про її діяльність. Всі пропозиції щодо розробки положення будуть враховані.

Міський голова зазначив, що з 15.12.2015р. планується розпочати аудит щодо діяльності структурних підрозділів міської ради, а з 01.01.2016р. – комунальних підприємств, за підсумками якого будуть вирішені  кадрові питання по призначенню керівників, яке відбуватиметься на конкурсній основі.

В ході прес-конференції міський голова дав відповіді на поставлені питання журналістів, які стосувалися ходу проведення аудиту діяльності комунальних підприємств та структурних підрозділів міської ради, організації проведення пленарних засідань міської ради, сільськогосподарських ярмарків, проблем із безпритульними тваринами та ін.