Відзначення Міжнародного дня інвалідів у Білоцерківському дитячому будинку-інтернаті

|  02. 12. 2015

02 грудня міський голова Білої Церкви Г.Дикий з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів відвідав Білоцерківський дитячий будинок-інтернат (директор –  А.Верещак).

В ході заходу міський голова відзначив, що інваліди, як одна з категорій незахищених верств населення, постійно перебувають під увагою і піклуванням з боку міської влади. Наголосив, що пріоритетним завданням у діяльності міської влади є соціальний захист населення та вирішення проблем людей із обмеженими фізичними можливостями.

Міський голова Г.Дикий висловив слова вдячності колективу за турботу про своїх вихованців. Від міського голови вихованці закладу отримали продуктові набори.

Під час заходу присутні на святі мали змогу проглянути концерт у виконанні вихованців дитячого будинку-інтернату.

В заході  взяли участь керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко, начальник управління соціального захисту населення міської ради Г.Мельніченко,   президент Київської обласної торгово-промислової палати О.Рябоконь, настоятель храму святих апостолів Петра і Павла о. Олександр та ін.