Засідання «круглого столу» з обговорення проекту регуляторного акту «Про тарифи на ритуальні послуги», що надаються населенню КП БМР «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг»

|  12. 11. 2015

12 листопада в Білій Церкві відбулося засідання «круглого столу» з обговорення проекту регуляторного  акту «Про тарифи на ритуальні послуги», що надаються населенню комунальним підприємством Білоцерківської міської ради «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг».

Учасники засідання наголосили на важливості розгляду даного проекту рішення, оскільки він розроблений в зв’язку з необхідністю регулювання діючих тарифів на окремі види послуг, що їх надає дана комунальна установа, і потребують перегляду до рівня їх собівартості з мінімальною рентабельністю.

В обговоренні взяли участь заступники міського голови В.Гнатюк, представники підприємства надавача даних послуг та ін.

Учасники «круглого столу» підтримали проект регуляторного акту та схвалили винесення його на розгляд виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

В заході взяли участь начальники ряду управлінь та відділів міської ради.