Засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Білоцерківській міській раді

|  04. 08. 2015

03 серпня в м.Біла Церква відбулось засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Білоцерківській міській раді.

В ході засідання присутні обговорили стан виконання заходів по профілактиці африканської чуми свиней, класичної чуми свиней в Білій Церкві. Акцентували увагу на необхідності подальшого проведення моніторингу епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней, здійснення рейдів за участю відповідних міських служб по недопущенню продажу на стихійних ринках м’яса тварин та птиці, які можуть бути уражені даним захворюванням та ін.. Відмітили, що в місті проведено штабні навчання з оперативного реагування на випадок виникнення вогнища африканської чуми свиней.

Під час засідання було наголошено на важливості проведення всіх заходів, спрямованих на недопущення занесення африканської чуми на територію міста, а також акцентовано увагу, що станом на 03 серпня ц.р. ситуація щодо африканської чуми свиней в Білій Церкві благополучна та контрольована.

В заході взяли участь заступник міського голови М.Антонюк, начальник управління ветеринарної медицини в м. Біла Церква В.Вовкотруб, представники міських ЗМІ та ін.