Інформація щодо умов Конкурсу «СТАЛО» –бізнес-рішень для сталого розвитку серед малого та середнього бізнесу

Громадською організацією «Комунікації для змін» у партнерстві з Ekonomika Communication Hub за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Глобального екологічного фонду, в рамках проекту «СТАЛО» проводиться Конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку серед малого та середнього бізнесу.

Мета Конкурсу: популяризувати бізнес-рішення, які є дружніми до довкілля, мають позитивний соціальний ефект, а також є економічно життєздатними.

Учасники Конкурсу: суб’єкти малого та середнього підприємництва, що здійснюють свою діяльність в Україні, у яких кількість найманих працівників не перевищує 250 осіб та річний дохід не перевищує
150 млн. грн.

Етапи Конкурсу:

Приймання заявок – до 20 липня.

У серпні – оголошення фіналістів.

Напочатку вересня – церемонія нагородження переможців.

Критерії оцінювання:

1. Економічний аспект (25%) – max 15 балів.

2. Екологічний аспект (25%) – max 15 балів.

3. Соціальний аспект (25%) – max 15 балів.

4. Масштабованість (15%) – max 9 балів.

5. Інноваційність (10%) – max 6 балів.

Нагороди Конкурсу: про 30 найкращих бізнес-рішень команда «СТАЛО» напише кейси, зробить фоторепортажі та опублікує їх на сайті Конкурсу. 10 переможців конкурсу та 10 переможців у спеціальних номінаціях нагородять на урочистій церемонії.

Призи Конкурсу – курс навчання в Школі підприємців, участь у фестивалі «У пошуках made in Ukraine», абонементи на всі бізнес-заходи Ekonomika Communication Hub, менторська допомога управлінської команди Ekonomika Communication Hub.

Додаткова інформація щодо Конкурсу розміщена на сайті http://stalo.delo.ua.