Пленарне засідання шістдесят дев’ятої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання

|  30. 12. 2014

30 грудня  відбулось пленарне засідання шістдесят дев’ятої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке вів міський голова В.Савчук.

Перед початком пленарного засідання відбулося спільне засідання депутатських комісій, на якому було розглянуто питання,  винесене на розгляд сесії міської ради.

В ході сесійного засідання депутати міської ради затвердили  бюджет м.Біла Церква на 2015р., яким установили обсяг доходів в сумі 785,2млн.грн.  Обсяг доходів загального фонду бюджету визначено в сумі 762 млн.грн., спеціального фонду  бюджету -23,2 млн. грн.., в тому числі бюджету розвитку -6,4 млн. грн..

В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради –М.Бондаренко, К.Бугайчук, Л.Дригало, А.Король, С.Кривий, О.Кучер, О.Ліневич, Л.Маринкевич, В.Маршалок, Ю.Петрик, Д.Поліщук, В.Ямковий, заступники  міського голови  В.Гнатюк, Г.Джегур.

В роботі сесії взяли участь заступники міського голови, члени виконавчого комітету міської ради, начальники ряду структурних підрозділів міської ради, заступник начальника Білоцерківського міського відділу (з обслуговування м.Біла Церква та Білоцерківського району) Головного управління МВС України в Київській області В.Ящук, заступник начальника Білоцерківської об’єднаної державної податкової інспекції  ГУ Міндоходів у Київській області С.Бобровицький, представники міських громадських організацій та ЗМІ.