УПФУ у м. Білій Церкві повідомляє

У вересні 2014 постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2014 №440 було затверджено Порядок погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою.

Рішення судів про зобов’язання УПФУ у м. Білій Церкві провести перерахунок та виплату пенсії (додаткових пенсій, доплат та підвищень до пенсії) згідно ст.ст. 39, 50,51,52,54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та ст. 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни», які видані або ухвалені до 1 січня 2013 року, підпадають під дію цього Порядку.

Відповідно до названого Порядку відповідні судові рішення (виконавчі листи), подаються до органів державної виконавчої служби для проведення їх обліку, інвентаризації заборгованості та подальшої передачі до органів, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, для погашення заборгованості.

Наголошуємо, що згідно Порядку довідки про суму заборгованості по судовому рішенню органи Пенсійного фонду надають органам Державної виконавчої служби у відповідь на їх повідомлення, а не окремим фізичним особам на їх персональне звернення.

Натомість, управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві неодноразово повідомляло пенсіонерів по розмір заборгованості по судових рішеннях у відповідь на їх особисті письмові звернення.

Начальник юридичного відділу
УПФУ у м. Білій Церкві                                                                        Івашев Є.В.