Засідання міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

|  05. 06. 2014

05 червня в м.Біла Церква відбулося засідання міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення при виконавчому комітеті міської ради, яке вів заступник міського голови М.Антонюк.

В ході засідання обговорили проект змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади, зокрема зупинилися на питаннях трьохрівневої системи адміністративно-територіального устрою України, утворення виконавчих органів обласними та районними радами, відмітили важливість матеріальної та фінансової забезпеченості основ місцевого самоврядування.

Також в ході засідання присутні обговорили питання щодо важливості роз’ясненню змін законодавства у сфері соціального захисту населення, зупинилися на важливості надання первинних юридичних послуг малозабезпеченим категоріям білоцерківців.

Присутні були ознайомлені з організацією співпраці Білоцерківської міської ради з міською громадською організацією «Правова єдність» в рамках проекту по наданню безоплатної правової допомоги жителям Білої Церкви.

В заході взяли участь начальники ряду відділів міської ради, представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.