До уваги фізичних та юридичних осіб!

В зв’язку з введенням в дію Закону України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення  передумов для економічного зростання в Україні» від 27.03.2014 р. №1166-VII, юридичні та фізичні особи, які здійснюють операції з купівлі іноземної валюти в безготівковій та/або готівковій формі повинні сплачувати збір на обов'язкове державне пенсійне страхування в розмірі 0,5 відсотка від суми операцій, управління Пенсійного фонду у м.Білій Церкві повідомляє про відкритий розрахунковий рахунок для надходження збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій з купівлі іноземної валюти в безготівковій та/або готівковій формі.

При сплаті збору необхідно вказувати наступні реквізити:

р/р 31214222700002, код платежу 24140100

Отримувач: Білоцерківське УДКСУ Київської області,

Код ЄДРПОУ отримувача:  38009832

Банк отримувача: ГУ ДКСУ у Київській області,

МФО банку отримувача: 821018.

Також повідомляємо,  що Законом України №1166-VII внесено зміни до ЗУ «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування», відповідно до яких банки подають до  20 числа місяця, що настає за звітним, до органів Пенсійного фонду України звіт про нарахування (утримання) та сплату збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при здійсненні операцій з купівлі іноземної валюти юридичними та фізичними особами у безготівковій та/або готівковій формі.

Начальник відділу
надходження, прогнозування платежів