Інформація для громадян України, які виїхали з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя на тимчасове перебування до Київської області

На виконання листа Міністра соціальної політики України від 17.03.2014 № 2286/0/14-14/5 з метою забезпечення виплати пенсій громадянам України, які виїхали з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя на тимчасове перебування до Київської області, управліннями Пенсійного фонду України у районах, містах, а також у містах та районах Київської області, головним управлінням Пенсійного фонду у Київській області проводиться та управлінням Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві :

-         прийом цих громадян та розгляд їх звернень у терміновому порядку;

-         запит пенсійних справ та переведення отриманої пенсії за іншим місцем фактичного проживання (за заявами громадян);

-         інформаційно-роз’яснювальна робота з сім’ями, які приїжджають з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, щодо можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування, зокрема, через відкриті у регіонах "гарячі" телефонні лінії та з використанням інформаційних повідомлень.

При зверненні громадян за первинним призначенням пенсії за місцем тимчасового перебування надається допомога заявникам у отриманні необхідних документів.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном «гарячої» лінії управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві 34-87-69 .