Президентський кадровий резерв "Нова еліта нації" | Біла Церква - офіційний сайт

Президентський кадровий резерв "Нова еліта нації"

 

 

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 246/2012 Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації»

 

СПИСОК

осіб, допущених до участі у конкурсі з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році  від  Київської області

 

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада, місце роботи

Сфера

 

1.           

Баклицький Антон  Костянтинович

Заступник начальника –начальник відділунавчально-спортивної, фізкультурно-масової,організаційної та кадрової  роботи  управління з питань фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

Паливно-енергетична

 

2.           

Білик Лілія Миколаївна

начальник управління економічного розвитку, торгівлі, промисловості, житлово-комунального господарства та інфраструктури Обухівської райдержадміністрації

 

Житлово-комунального

господарства

 

3.           

Бойко Галина Миколаївна

Заступник директора  Державного архіву Київської області

Соціально-гуманітарна

 

4.           

Возна Людмила Василівна

начальник управління фінансів Таращанської райдержадміністрації

 

Фінансово-економічна

 

5.           

Гавриленко Тетяна Іванівна

Завідувач сектору з питань здійснення процедури усиновлення, функції щодо опіки,піклування над дітьми-сиротами та дітьми,позбавленими батьківського піклування служби у справах дітей та сім’ї  Баришівської райдержадміністрації

Соціально-

гуманітарна

 

6.           

Гнатюк Олександр Васильович

начальник відділу бюджетних надходжень, видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів Управління Державної казначейської служби України у Сквирському районі 

Фінансово-економічна

 

7.           

Горбик Володимир Миколайович

 Радник відділу забезпечення діяльності Міністра енергетики та вугільної промисловості України

Управління забезпечення діяльності Міністра(патронатна служба).

Інвестицій та інновацій

 

8.           

Горін Олександр Дмитрович

перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації

Інвестицій та інновацій

 

9.           

Граб Оксана

Дмитрівна

Головний спеціаліст відділу кадрів апарату Київської обласної державної адміністрації

Сільського господарства

 

10.        

Гринчук Віталій Юрійович

Перший заступник голови Білоцерківської районної державної адміністрації

Фінансово-економічна,інвестицій та інновацій

 

11.        

Гудим Інна Миколаївна

Начальник загального відділу апарату Бориспільської райдержадміністрації

Соціально-

гуманітарна

 

12.        

Дударенко Анна Михайлівна

начальник юридичного відділу апарату Обухівської райдержадміністрації

Сільського

господарства

 

13.        

Зеленецький Дмитро Олексійович

Начальник відділу державної реєстрації юридичних осіб та легалізації реєстраційної служби Головного управління  юстиції у Київській області

Паливно-енергетична

 

14.        

Золотоверх Ігор Васильович

 

Заступник начальника управління культури і туризму Київської обласної державної адміністрації

Житлово-комунального господарства

 

15.        

Ісаєнко Роман Миколайович

Начальник відділу медичного страхування,матеріального та кадрового забезпечення  Департаменту охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації

Соціально-

гуманітарна

 

16.        

Ісіков Олександр Іванович

заступник голови Фастівської  райдержадміністрації

Інвестицій та інновацій

 

17.        

Клименко Тимофій Вікторович

 

Начальник архівного відділу Вишгородської райдержадміністрації

Соціально-

гуманітарна

 

18.        

Корнієнко Леонід Вікторович

 

Начальник відділу ведення державного реєстру виборців виконавчого комітету Фастівської  міської ради

Інвестицій та інновацій

 

19.        

Косинов Сергій Сергійович

завідувач сектору зв’язків з громадсь кістю та ЗМІ Управління інформації та зв'язків з громадськістю Київської обласної державної адміністрації

Соціально-

гуманітарна

 

20.        

Лупич Костянтин Юрійович

 

Заступник голови Васильківської райдержадміністрації 

Соціально-

гуманітарна

 

21.        

Ляшенко Микола Миколайович

Заступник голови Києво-Святошинської  райдержадміністрації

Житлово-комунального

господарства

 

22.        

Музиченко Сергій Миколайович

 

Начальник відділу освіти Богуславської райдержадміністрації  

 

Соціально-

гуманітарна

 

23.        

Мялковська Олена Валеріанівна

Заступник директора Департаменту капітального будівництва Київської обласної державної адміністрації

Житлово-комунального господарства

 

24.        

Омельченко Тетяна Леонідівна

Приватний підприємець, депутат,голова постійної депутатської комісії з питань культури, молоді,спорту, соціального захисту,охорони здоров’я, материнства, дитинства Васильківської міської рад

Соціально-

гуманітарна

 

25.        

Паланська Ірина Петрівна

голова Ставищенської районної ради

Фінансово-економічна

 

26.        

Пальчук Вячеслав Валерійович

Заступник начальника Управління інфраструктури та туризму  Київської обласної державної адміністрації

Житлово-комунального господарства

 

27.        

Романішін Євгеній Володимирович

 

консульт комунального підприємства „Володарка( смт Володарка Київської області).

Житлово-комунального

господарства

 

28.        

Сиваненко Геннадій Павлович

заступник голови Фастівської  районної ради

Фінансово-економічна

 

29.        

Скиданенко Андрій Володимирович

Начальник відділу з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності, державний адміністратор виконавчого комітету Фастівської міської ради

Житлово-комунального

господарства

 

30.        

Соколов Андрій Миколайович

 Головний спеціаліст відділу надання

соціальних послуг Ірпінського міського центру зайнятості

Соціально-гуманітарна

 

31.        

Титенко Юлія

Валеріївна

начальник Бородянського районного управління юстиції

Житлово-комунального

господарства

 

32.        

Федірко Надія Василівна

директор Іванківського районного ліцею (смт Іванків Іванківського району Київської області)

 соціально-гуманітарна

 

33.        

Федусенко Юрій Іванович

заступник начальника відділу освіти та молоді Кагарлицької райдержадміністрації

Соціально-

гуманітарна

 

34.        

Цвик Василь Вікторович

 

 

заступник голови фермерського господарства «Тетяна 2011» (село  Усівка  Згурівського району Київської області).

 

Сільського

господарства

 

35.        

Чайка Людмила Григорівна

Головний спеціаліст відділу освіти Броварської райдержадміністрації

 

Соціально-

гуманітарна

 

36.        

Шевченко Сергій Іванович

завідувач сектору з питань фізичної культури, молоді та спорту Яготинської райдержадміністрації

Соціально-

гуманітарна