Урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури і майстрів народної творчості

|  21. 05. 2013

20 травня в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури і майстрів народної творчості.

Від імені міського голови В.Савчука присутніх представників сфери культури Білої Церкви з професійним святом привітав його заступник М.Антонюк,  який наголосив, що робота працівників культури спрямована на морально-культурне виховання білоцерківців, а також вручив Почесні грамоти Київської обласної державної адміністрації начальнику відділу культури і туризму міської ради П.Красножону, голові Київської обласної організації Спілки письменників України, лауреату міської літературно-мистецької премії ім..І.Нечуя-Левицького, члену Золотого фонду м.Біла Церква А.Гаю.

З нагоди професійного свята ряд представників сфери культури були нагороджені Почесними грамотами міської ради та її виконавчого комітету.

Від імені народного депутата України В.Чудновського присутніх привітав його помічник -консультант, член виконавчого комітету міської ради В.Черняк, який  вручив відділу культури та туризму міської ради цінний подарунок.

В ході заходу вітання із присвоєнням почесного звання “Заслужений діяч мистецтв України”(Указ Президента України  № 284/2013 від 18.05. 2013 р.) отримав художній керівник народної капели бандуристок “Україночка” та народного вокального ансамблю “Юр”ївські вечорниці” міської школи мистецтв № 5 С.Томащук.

Під час заходу присутні мали змогу проглянути концерт у виконанні студентів та викладачів комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради “Коледж культури і мистецтв”.