Підведення підсумків 2012 спортивного року

|  15. 05. 2013

15 травня в м.Біла Церква відбулося загальноміське спортивне свято з нагоди підведення підсумків 2012 спортивного року.

Виступаючи перед присутніми, міський голова В.Савчук зупинився на основних досягненнях галузі в 2012 році, поінформував про напрямки розвитку спорту в 2013 р., зазначив, що фізична культура і спорт відіграють важливу роль у здоров’ї, вихованні та повноцінному розвитку особистості, акцентував увагу на пропаганді здорового способу життя серед дітей, молоді, дорослого населення, відмітив необхідність розвитку ветеранського та параолімпійського спорту в місті.

Міський голова В.Савчук висловив слова вдячності вчителям фізичної культури навчальних закладів міста, тренерам спортивних шкіл, ветеранам сфери та вручив ряду представників галузі грамоти міської ради та її виконавчого комітету, відзнаки «Кращий спортсмен місяця».

В заході взяли участь депутати міської ради, начальник управління освіти та науки міської ради Ю.Петрик, начальник відділу фізичної культури та спорту міської ради В.Матвієць, керівники дитячо-юнацьких спортивних установ, представники трудових колективів та навчальних закладів міста, спортивно-оздоровчих громадських організацій.