Прес-конференція міського голови

|  07. 02. 2012

06 лютого в м. Біла Церква відбулася традиційна прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, яку провів міський голова В.Савчук.

В ході прес-конференції міський голова поінформував присутніх про роботу міської влади, щодо наповнення міського бюджету. Зокрема, наголосив, що в січні ц.р. наповнення бюджету сягало близько 99%, що надає надію на подальше його перевиконання, кошти якого будуть направлені на благоустрій Білої Церкви, виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ, яка вже здійснена за січень 2012р. та ін. Також проводиться робота по залученню дотації вирівнювання з державного бюджету.

Разом з тим, міський голова наголосив, що відповідно рішення Міністерства фінансів України місту Біла Церква в І кварталі 2012р. необхідно проводити погашення кредиторської заборгованості минулих періодів, яка становить 15 млн. грн.

На прес-конференції міський голова повідомив журналістам про робочу зустріч з головою Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюком, на якій були обговорені завдання щодо розвитку міста на поточний рік. Зокрема, розглядалася можливість залучення коштів з обласного бюджету на реконструкцію центральної частини міста, капітального ремонту внутрішньобудинкових проїздів в ряду мікрорайонів Білої Церкви, продовження будівництва спортивного комплексу на масиві «Піщаний» та ін.. Крім цього, обговорювалися варіанти придбання квартир для працівників бюджетних установ, які знаходяться на черзі на отримання житла, за програмою співфінансування та відкриття в Білій Церкві ліцензійної організації, яка розроблятиме проектну і проектно-кошторисну документацію для установ різних форми власності.

Міський голова В.Савчук також повідомив присутнім журналістам, що в м.Біла Церква державним підприємством «Льодові арени», в цьому році, буде розпочато будівництво критої спортивної споруди зі штучним льодовим покриттям. Дану споруду планується збудувати протягом 8 місяців, на якій в подальшому проводитимуться змагання різних рівнів.

Міський голова також відмітив позитивну роботу комунальних служб міста щодо забезпечення життєдіяльності Білої Церкви під час пониження температурного режиму та значних снігопадів, які випали протягом останнього часу. Акцентував увагу на оперативному вирішенні ними проблем щодо ліквідації аварійних ситуацій по водо- та теплопостачанню. Висловив слова вдячності керівникам ряду підприємств, які відповідально провели роботу по прибиранню вулиць міста від снігу та дав відповіді на поставлені питання журналістів.