Пленарне засідання дев’ятнадцятої сесії Білоцерківської міської ради

|  26. 01. 2012

26 січня  відбулось пленарне засідання дев’ятнадцятої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке вів міський голова В.Савчук.

В ході сесійного засідання депутатами міської ради був затверджений звіт міського голови «Про здійснення державної регуляторної політики» Білоцерківською міською радою та виконавчим комітетом в 2011р., внесені зміни  та доповнення до рішення міської ради від 28.12.2011р № 408-17- VІ «Про бюджет м.Біла Церква на 2012рік», пов’язані із перерозподілом планових призначень та до плану діяльності Білоцерківської міської ради з підготовки проектів  регуляторних актів на 2012р., затвердженого рішенням міської ради від 27.11.2011р №402-14-VІ.

Депутатами міської ради  також було затверджено  Білоцерківську міську Програму  відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом, здійснення представницьких та інших заходів на 2012-2014рр., прийнято рішення про розподіл фінансової підтримки між ветеранськими організаціями та громадськими організаціями  соціального спрямування, взятий до відома звіт тимчасової контрольної комісії Білоцерківської міської ради з питань захисту прав громадян під час проведення приватизації гуртожитків та розглянуто ряд майнових та  інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.

В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради –  В.Коверда, К.Бугайчук, А.Король  (фракція Партії регіонів), М.Бондаренко, С.Беркут, В.Малюк, О.Кучер  (фракція ВО «Батьківщина»), Л.Дригало, В.Ямковий (фракція Народної партії), В.Борзак (фракція ПП «Фронт змін»), В.Хмельницький (фракція ВО «Свобода»), Т.Мороз (депутатська група «Патріоти міста»).

В різному виступили секретар міської ради О.Олійник (фракція Партії регіонів),  депутати міської ради Л.Маринкевич (фракція ВО «Свобода»), В.Сержук  (фракція «Народна партія») та ін.

В роботі сесії взяли участь депутат Київської обласної ради (фракція Партії регіонів), член виконавчого комітету міської ради І.Шилов,  прокурор м.Біла Церква Г.Мельник, начальник Білоцерківського міського відділу Головного управління МВС України в Київській області О.Грибенников, заступники міського голови, члени виконавчого комітету та керівники структурних підрозділів міської ради, представники ряду громадських організацій та ЗМІ міста.