|  24. 01. 2012

24 січня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В.Савчук.

В ході засідання було прийнято рішення про присвоєння звання лауреата міської літературно-мистецької премії ім.І.Нечуя-Левицького народній капелі бандуристок «Україночка» школи мистецтв №5 - за творчі досягнення, високий рівень виконавчої майстерності, пропаганду і розвиток дитячого мистецтва,   В.Стасенку – за постановку п’єси М.Старицького «За двома зайцями», популяризацію та розвиток театрального мистецтва.

Членами виконавчого комітету також було присуджено міську молодіжну літературно-мистецьку премію ім.М.Вінграновського за 2011рік поету, композитору, музиканту Р.Соловйову – за вагомі творчі здобутки, професійну майстерність та активну участь у культурно-мистецькому і громадському житті м. Біла Церква та артистці драми Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім..П.Саксаганського  О.Тетерук – за професіоналізм, високий рівень виконавської майстерності та вагомий внесок у розвиток театрального мистецтва м.Біла Церква.

На засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу в квітні-травні 2012року, про напрями шефської допомоги військовій частині А1232, затверджено проектно-кошторисну документацію на будівництво дошкільного навчального закладу на 220 місць та спортядра  в мікрорайоні «Піщаний».

Членами виконавчого комітету були затверджені Інструкція з діловодства у виконавчому комітеті та структурних підрозділах  Білоцерківської міської ради,  склад комісії для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни, протокол комісії по звільненню від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг).

Також було прийнято рішення про проведення конкурсу з визначення перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування №6, №6а та розглянуто ряд інших питань, з яких прийняті відповідні рішення.