Зустріч членів виконавчого комітету з науковцями

|  24. 01. 2012

24 січня  в місті відбулась зустріч членів виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з науковцями, що проводили археологічні дослідження на Замковій горі.

Міський голова В.Савчук відмітив важливість археологічних розкопок на Замковій горі для вивчення історії міста,акцентував увагу на подальшому обговорені даного питання,зазначив, що в лютому планується проведення науково-практичної конференції щодо можливості музеєфікації знайдених історичних цінностей.

В ході зустрічі присутні були ознайомлені з ходом археологічних досліджень на Замковій горі, історичними знахідками, що були знайдені та стосувалися різних періодів розвитку міста.

Учасники зустрічі обговорили питання  важливості збереження історичних знахідок ,їх подальшого вивчення та музеєфікації.

В заході взяли участь представники громадської ради при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради, журналісти місцевих ЗМІ.