Урочистості з нагоди Дня Соборності та Свободи України

|  24. 01. 2012

23 січня в м. Біла Церква відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності та Свободи України та відкриття поетичного фестивалю «Соборний дзвін».

Учасників заходу зі святом привітав заступник міського голови М.Антонюк, який відмітив значну роль об’єднання українських земель в розвитку незалежної держави, акцентував увагу на необхідності виховання в підростаючого покоління патріотизму, побажав всім міцного здоров'я, миру та злагоди.

Перед присутніми виступили голова Київської обласної організації Спілки письменників України, лауреат міської літературно-мистецької премії ім..І.Нечуя-Левицького А.Гай, голова Київського обласного об’єднання ВУТ «Просвіта» ім.. Т.Г.Шевченка, директор видавничого центру «Просвіта» В.Клічак, голова Білоцерківського міськрайонного об’єднання ВУТ «Просвіта» ім.. Т.Г.Шевченка В.Іванців та ін.

В заході взяли участь учні загальноосвітніх шкіл міста, представники громадськості, журналісти місцевих ЗМІ.