Прес-конференція начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення

|  24. 01. 2012

23 січня в м.Біла Церква відбулася прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, в якій взяв участь начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Ю.Кузнецов.

В ході прес-конференції начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради поінформував присутніх про основні завдання, які здійснює управління щодо реалізації державної політики у сфері цивільного захисту. Наголосив на основних заходах, що проводить дане управління по недопущенню виникнення надзвичайних ситуацій на території м.Біла Церква, організації відновлювальних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, розробленню і здійсненню заходів щодо підтримання готовності органів управління та сил місцевої підсистеми цивільного захисту до дій за призначенням у мирний час та в особливий період.

Під час прес-конференції начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Ю.Кузнецов дав відповіді на поставлені питання журналістів.