Засідання громадської ради

|  18. 01. 2012

17 січня в м. Біла Церква відбулося засідання громадської ради при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради, в якому взяло участь 35 членів ради.

Присутні підвели підсумки роботи громадської ради за 2011 рік, обговорили та затвердили план роботи ради на 2012 рік.

В ході засідання виступив міський голова В.Савчук, який наголосив на важливості діяльності такого дорадчого органу при виконавчому комітеті міської ради як громадська рада, відмітив необхідність врахування думки громадськості під час формування та реалізації міських програм в різних галузях життєдіяльності міста.

Міський голова В.Савчук акцентував увагу на необхідності реалізації проектів громадських організацій щодо вирішення проблем, які мають важливе суспільне значення для Білої Церкви.

Міський голова висловив впевненість, що у 2012 році співпраця між громадською радою та міською владою буде більш чільною та продуктивною.

Члени громадської ради також обговорили ряд організаційних питань щодо діяльності ради.

В засіданні громадської ради взяли участь керуючий справами виконкому міської ради Н.Дудко, голова Білоцерківської міської громадської організації «Асоціація депутатів Білоцерківської міської ради» В.Гламазда, журналісти міських ЗМІ.