мікрорайон Залізничне Селище

СКЛАД

Ради громадськості мікрорайону Залізничне Селище:

Приміщення Ради Ветеранів: Гуртожиток, Польова 84 А. тел.6-23-86

Голова ради громадськості:

Штереверя Володимир Семеновичголова осередку Ради Ветеранів мікрорайону

Заступник голови ради громадськості:

Дєнєжкіна Лідія Федорівна – житель мікрорайону

Секретар ради громадськості:

Михайлова Ірина Вікторівна - жителька мікрорайону, вища освіта- педагог

Члени ради громадськості:

Черненко Олексій Олександрович - Дільничий інспектор  капітан

Смотрицька Галина Василівнапрацівник ЖЕК № 1, житель мікрорайону

Бандура Оксана Василівна - заступник директора з поліклінічної роботи

Павленко Алла Іванівна - вчитель правознавства ЗОШ  № 15, житель мікрорайону

Дніпровська Людмила Анатоліївна - жителька мікрорайону, домогосподарка

Яременко Ольга Іванівна - вчитель української мови ЗОШ № 15, житель мікрорайону

Самостійний Сергій Іванович - житель мікрорайону, вища технічна освіта

Бушмакіна Любов Франсівнапенсіонер, житель мікрорайону,

Коцюра Анатолій Іванович - житель мікрорайону

Макарський Григорій Володимирович - провідний  спеціаліст, Відділ опіки та піклування

Анікєєв Сергій Миколайович - житель мікрорайону

Інформаційна довідка проведеної роботи

Громадської приймальні міського голови В.П. Савчука по вул. Польова, 84-А

За період роботи з лютого по грудень 2009 року.

У кожному мікрорайоні Білої Церкви працюють громадські приймальні міського голови, завдяки чому здійснюється швидке вирішення різних комунальних проблем, покращується добробут білоцерківців, а різні категорії мешканців можуть вчасно отримувати допомогу й відповіді на найбільш актуальні питання. Зокрема, значними результатами відзначився період роботи з лютого до грудня 2009 року на благо мешканців Залізничного селища. Такі категорії, як пенсіонери, учасники Великої Вітчизняної війни, багатодітні сім’ї, вдови учасників бойових дій, ветерани праці, ліквідатори та інваліди катастрофи на ЧАЕС отримали фінансову допомогу, допомогу у вигляді продуктових наборів, необхідну побутову техніку (газові плити), корм для тварин, відповіді на телефонні та усні звернення.

Важливо відзначити й те, що міський голова Василь Савчук з особливою увагою ставиться до кожного біло церківця - ювіляра, надсилаючи особисті привітання, бере участь в організації та проведенні свят, зокрема, Дня Перемоги, гарантує безкоштовну підписку преси пенсіонерам, інвалідам, багатодітним сім’ям, ветеранам війни та учасникам бойових дій, вдовам війни.

За вищевказаний період на 100% було виконано ямковий ремонт вулиці (на прохання пенсіонерів), забезпечено освітлення 20 вулиць міста, спільно з ЖЕКом №1 покращено благоустрій прибудинкових територій.

Міський голова Василь Савчук враховує той факт, що, через об’єктивні чи суб’єктивні чинники, не всі мешканці міста спроможні сплачувати за комунальні платежі вчасно і в повному обсязі. Тому з цією метою було проведено спеціальну роботу з боржниками КП «Тепломережа», й питання вдалося вирішити.