Довідник міської ради

Інформаційно-довідкові служби міста

Телефони термінового виклику

Пожежна охорона

101

Міліція

102

Швидка медична допомога

103

Аварійно-диспетчерська служба газу

104

Центральна річкова рятувальна станція

5-35-30

Телефони аварійно-ремонтних служб

Газові мережі

5-22-35

Електромережі в місті

6-11-11

Каналізації і водопроводу

5-16-59

Ліфтів

1586
33-33-63

Освітлення вулиць в місті

6-00-31

Тепломережі

5-62-10

Служба авто допомоги

1557

Диспетчерська аварійна служба КП Білоцерківської міської ради „Міська служба замовника”

1577 

Довідки

Довідкове бюро об’єднаної державної податкової інспекції

1507

Довідкове бюро міської телефонної мережі

109

Довідкове бюро міської телефонної мережі по неповних даних

109

Довідкове бюро агентства КАПС “Кий авіа”

(0456) 38-28-66; 38-28-65

Довідкове бюро залізничного вокзалу

1583

Служба часу

121

Служба довіри

000

Білоцерківська міська рада та виконавчий комітет
09117, вул. Ярослава Мудрого,15 факс 39-21-59

Дикий Геннадій Анатолійович

Міський голова

т.39-28-60

Смуток Борис Михайлович

Секретар ради

т.39-28-68

 

Заступник міського голови

      т.39-28-39

Гнатюк Валерій Володимирович

Заступник міського голови

т.39-27-55

 

Заступник міського голови

т.39-15-45

Яровий Віктор Петрович

Заступник міського голови

т.5-55-43

Антонюк Микола Анатолійович

Керуючий справами виконавчого комітету

т.39-27-27 

Відділи та служби Білоцерківської міської ради та виконавчого комітету

Організаційний відділ

Коробенко Лариса Степанівна

Начальник відділу

т.5-32-32

Загальний відділ

Піскоцький Михайло Іванович

Начальник відділу

т.ф.39-21-59

Юридичний відділ

 

Начальник відділу

т.5-59-83

Відділ звернень громадян

Дем`янчук Віктор Іванович  

Начальник відділу

т.5-36-64

Бухгалтерія

Копаниця Валентина Григорівна

Начальник відділу – головний бухгалтер

т.5-24-94

Відділ кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування і нагород

Загородня Галина Іванівна

Начальник відділу

т.5-25-43

Відділ інформаційно-комп’ютерного забезпечення роботи міської ради і виконавчого комітету

  Степура Сергій Іванович

Начальник відділу

т.39-14-53 

Відділ інформаційних ресурсів та зв’язків з громадськістю

 Турій Олег Володимирович

Начальник відділу

т.39-28-71

т.38-88-60

Відділ взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи

Потапов Федір Федорович

Начальник відділу

т.5-16-97

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Бублій Дмитро Олексійович

Начальник відділу

т.5-30-69, т.5-88-11

Відділ з питань торгово-побутового обслуговування населення і громадського харчування

Беркут Марія Василівна 

Начальник відділу

т.5-33-13

 

Завідуючий сектором захисту прав споживачів

т.5-89-34

Відділ капітального будівництва

Ткачук Василь Васильович

 

Начальник відділу

т.5-22-61

Пасєка Михайло Андрійович

Заступника начальника

т.5-56-87

 Відділ охорони навколишнього природного середовища
 

Начальник відділу

т.5-55-37, т.5-40-42

Відділ з питань землекористування

Миронченко Людмила Анатоліївна

Заступник начальника відділу

т.5-31-08, т.5-56-91

Відділ культури і туризму

 

Начальник відділу

т.5-40-65

Стрихар Лідія Анатоліївна

Заступник начальника

т.5-87-22

Відділ у справах сім`ї та молоді

Литвинчук Олександр Данилович

Начальник відділу

т.6-25-36

Степашкіна Валентина Володимирівна

Заступника начальника

т.6-67-31

Севериненко Людмила Іванівна

Директор центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді

т.6-83-11

Служба у справах дітей

Кисельова Валентина Миколаївна

Начальник служби у справах дітей

т.5-15-58

Центр соціально-психологічної реабілітації дітей “Злагода”

Яшан Наталія Петрівна

Директор

т.5-15-93

Відділ з питань фізичної культури та спорту

 

Начальник відділу

т.38-22-11

Коросько Валентина Миколаївна

Заступник начальника

т.38-22-10

Архівний відділ  

Ніканорова Наталія Володимирівна

Начальник відділу

т.5-32-68

Відділ трудового архіву

Башинська Вікторія Євгенівна

Начальник відділу

т.5-32-68

Відділ обліку та розподілу житла

 

Начальник відділу

 

т.38-30-24

Управління Білоцерківської міської ради

Управління економіки

Карпенко Олена Олександрівна

Начальник управління

т.5-40-03

 

Заступник начальника управління

т.5-96-05

Відділ промисловості, енергетики, транспорту і зв’язку  

Шевченко Олена Сергіївна

Начальник відділу

т.39-28-62

Відділ з питань розвитку підприємництва та інвестицій  

Шаповал Олена Миколаївна

Начальник відділу

т.39-19-29

Відділ аналізу і прогнозів соціально-економічного розвитку міста

 

Начальник відділу

т.5-96-05

Відділ з питань охорони праці

Блага Ірина Сергіївна

Начальник відділу

т.5-79-23

Грищенко Алла Миколаївна

Завідуючий сектором праці та трудових відносин

т.34-94-65

Управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради

Капінус Людмила Олександрівна

Начальник управління

т.39-28-58

 

Фінансове управління

Терещук Світлана Григорівна

Начальник управління

т.6-37-20, т.6-10-12

Володіна Світлана Миколаївна

Заступник начальника - начальник бюджетного відділу

т.6-03-77

Управління комунальної власності та концесії

Міхєєв Валерій Людвикович

Начальник управління

т.5-35-31

 

Заступник начальника

т.5-88-27

Клочко Марина Петрівна

Начальник сектору обліку комунального майна

т.5-14-25

Управління житлово-комунального господарства

  Ореховський Олександр Петрович

Начальник управління

т.5-10-47

Управління соціального захисту населення

 

 

т.5-34-93

Мельніченко Галина Борисівна

  Начальник управління

т.5-22-14

 

Директор Білоцерківського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

т.6-40-78

Управління освіти і науки

Петрик Юрій Федорович

Начальник управління

т.5-30-51

 

Заступник начальника управління

т.5-30-52

Управління охорони здоров’я

 

Начальник управління охорони здоров’я

т.38-89-04

 

 

т.38-89-03

Шевчук Наталія Володимирівна

Заступник начальника з охорони материнства та дитинства

т.38-89-06

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення 

Кузнєцов Юрій Олександрович

Начальник управління

т.39-42-72

Ушаков Олександр Арсентійович

Заступник начальника

т.5-10-27

Управління містобудування та архітектури 

 

Начальник управління

т.5-10-45

Голуб Олександр Володимирович

Заступник начальника

т.5-55-10

Державні установи міста

Державна інспекція промислової безпеки та охорони праці

Кривов’яз Олександр Михайлович

Начальник

т.34-83-40

Білоцерківська об’єднана державна податкова інспекція

Титарчук Василь Васильович

Начальник

т.39-02-08

Білоцерківське управління державного казначейства

Кабачій Оксана Григорівна

Начальник управління

т.39-15-57

Власенко Людмила Федорівна

Заступник начальника, головний бухгалтер

т.39-08-69

Бобраніцька Тамара Іванівна

Заступник начальника

т.39-15-52

Білоцерківський міськрайонний центр зайнятості

Бобрик Володимир Миколайович

Директор

т.39-13-25

Матяш Наталія Василівна

Заступник директора

т.5-00-79

Управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві

Дебольська Віра Іванівна

Начальник управління

т.34-67-67

Голубець Володимир Іванович

Перший заступник

т.34-67-98

Коваль Людмила Вікторівна

Заступник начальника управління

т.34-69-59

Бублик Оксана Григорівна

Начальник відділу обліку надходження платежів

т.34-69-61

Медяний Олексій Григорович

Начальник відділу персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж

т.34-69-59

Осауленко Наталія Анатоліївна

Начальник відділу з призначення пенсій

т.34-69-54

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Білоцерківське міжміське бюро технічної інвентаризації"

Поліщук Олена Валентинівна

Директор

т.ф.5-26-65 т.39-15-94

Деркач Федір Федорович

Головний інженер

т.5-11-65

 

 

 

Управління земельних ресурсів

Савчук Юрій Степанович 

Начальник

т. 6-85-32

Борзак Олеся Василівна

Заступник начальника

т. 6-47-78

Державне підприємство “Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації” ДП “Київоблстандартметрологія”

Кононенко Олег Вікторович

Генеральний директор

т.34-71-73

Мелашенко Вадим Віталійович

Заступник

т.34-74-21

Управління статистики в Білоцерківському районі

Пікульська Ольга Олександрівна

Начальник

т.5-34-31

Линник Світлана Євгенівна

Заступник начальника

т.5-23-62

Відділ митного оформлення №2 Київської обласної митниці

Пухляков Олександр Борисович

Начальник

т.34-68-96

34-67-97

Білоцерківський районний підрозділ ЗАТ “АЕС Київобленерго”

Грабовський Олександр Андрійович

Начальник експлуатаційної дільниці

т.6-01-14

Олійник Марина Георгіївна

Начальник комерційної дільниці

т.34-78-34

Білоцерківська філія по експлуатації газового господарства “ВАТ Київоблгаз”

 

Начальник

т.39-21-44

39-24-30

ТОВ "БІЛОЦЕРКІВВОДА

Бабій Ольга Андріївна

Директор

т.6-82-12

Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради “Білоцерківтепломережа”

Скурідіна Наталія Вікторівна

Директор

т.6-31-55

Ходань Сергій Олексійович

Заступник директора

т.6-53-22

Фурсенко Сергій Анатолійович

Головний інженер

т.6-11-23

 

Комунальна установа Білоцерківської міської ради Інспекція з благоустрою м.Біла Церква

Ілляшенко Віктор Михайлович

Начальник інспекції

т.5-36-58

Мицюк Ярослав Назарович

Заступник начальника – начальник відділу зовнішньої реклами

т.5-86-84

Білоцерківський МВ (з обслуговування м.Біла Церква та Білоцерківського району) ГУМВС України в Київській області

Рудюк Сергій Володимирович

Начальник

т.5-95-31

Климовський Олександр Олександрович

Перший заступник - начальник слідчого відділу

т.5-88-96

 

  Заступник начальника - начальник кримінальної міліції

 т.39-17-18

 Ящук Віталій Григорович

Заступник начальника – Начальник міліції громадської безпеки

т.5-45-89

Возненко Сергій Григорович

Заступник начальника

т.5-33-58

Задорожний Ігор Олександрович

Начальник міського відділу №1

т.5-56-34

Григоренко Андрій Іванович

Начальник міського відділу №2

т.39-15-33

Федорчук Володимир Володимирович

Начальник відділення ДАІ

т.5-95-32

Прокуратура міста Біла Церква Київської області

Бутович Олександр Іванович

Прокурор

т.5-31-50

 

Перший заступник

т.39-39-11

 

Заступник

т.39-44-63

Військова Прокуратура Білоцерківського гарнізону

Дегтяр Олександр Володимирович

Прокурор

т.5-96-91

Білоцерківський міськрайонний суд

Санін Володимир Миколайович

Голова

т.34-87-96

Машарова Зінаїда Андріївна

Заступник голови

т.34-88-12

Шпак Тамара Сергіївна

Заступник голови

т.5-31-41

Білоцерківське міськрайонне управління юстиції

Гой Андрій Якович

Начальник

т.34-67-46

Кучинська Лариса Михайлівна

В.о. начальника реєстраційної служби

т.6-01-11

Журов Олександр Володимирович

В.о. начальника відділу реєстрації речових прав реєстраційної служби

т.34-62-59 

Тодоренко Олександр Володимирович

начальник відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та легалізації реєстраційної служби 

т.6-12-58 

Савченко Оксана Петрівна

начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби

т.5-34-40 

Юрченко Світлана Юзефівна

начальник міського відділу державної виконавчої служби

т.38-24-65 

Білоцерківський об’єднаний міський військовий комісаріат

 

Військовий комісар

т.5-13-40

Білоцерківське районне управління ГУ МНС України в Київській області

 

Начальник

т.39-07-13 т.6-36-88

Контрольно-ревізійний відділ в місті Біла Церква

Репецька Людмила Григорівна

Начальник

т. 39-04-12

Назаренко Олена Андріївна

Заступник начальника

т. 39-04-14

Білоцерківський міжрайонний відділ управління Служби безпеки України в Київській області 

 

Начальник

т.39-26-22

Зіневич Василь Олександрович

Заступник начальника

т.39-28-00

Підприємства транспорту і зв’язку

КП БМР "Тролейбусне управління"

Гаврилюк Геннадій Юрійович

  Начальник

т.7-10-59

 Щербина Віктор Миколайович

 Головний інженер

 т.7-29-00  

ПАТ «Білоцерківський автобусний парк»

Акопджанян Роман Драстаматович

Директор

т.6-54-12, т.6-52-14

ПП «К-А-Н»

Котушенко Микола Анатолійович

Директор

т.5-39-06,

 5-86-24

ПП транспортне агентство «Ікарус»

Олефір Леонід Іванович

Директор

т.7-26-93, т.3-77-44

ПП “Валоїс”

Сердюк Іван Михайлович

Директор

т.39-07-93

МПП “Діліжанс”

Гамов Володимир Володимирович

Директор

т.5-24-42

39-15-75ф

ТОВ Білоцерківське АТП 1062

Потіха Михайло Миколайович

Директор

 т.6-11-66

ВАТ «Укртелеком» ЦТП №8

Зорін Микола Леонідович

Начальник

т.39-18-88

Кучма Володимир Григорович

Заступник начальника

т.39-13-54

Телерадіокомпанія “Рось телеком”

Вергелес Ніна Іванівна

Директор

т.39-25-45

Центр поштового зв’язку №1

Степура Андрій Миколайович

Начальник

т.38-24-85

 

Заступник начальника з технічних питань

т.38-24-76

Підприємства, установи, організації житлово-комунального господарства

Житлово-експлуатаційні контори

КП БМР Житлово-експлуатаційна контора №1

Ящук Олександр Іванович

Начальник

т.38-35-38

КП БМР Житлово-експлуатаційна контора №6

  Кошляк Юрій Миколайович

Начальник

т.33-07-33,      33-07-34 (фокс)

КП БМР Житлово-експлуатаційна контора №7

Балас Юрій Миколайович

Начальник

т.7-10-34

Комунальні підприємства

Шляхово-експлуатаційне управління

 Троценко Роман Володимирович

Начальник

т.5-15-16

КП БМР «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг

 

Начальник

т.39-13-38,      39-15-92

КП “Міськреклама”

Яременко Ярослав Вікторович

Начальник

т.39-10-15

  ПП “Юр’ївліфт”

Кучерук Тетяна Іванівна

Начальник

т. 33-37-35

Головатюк Олександр Степанович

Головний інженер

т. 33-31-14

  ТОВ “ТОТУС-СЕРВІС”

ліфтова аварійна служба

цілодобово

т. 33-33-63

Бараннік Володимир Григорович

директор

т. 5-25-02

Управління ветеринарної медицини в місті Білій Церкві

Вовкотруб Володимир Григорович

 Начальник управління

 т. 6-10-23

Навчально-виховні заклади   >>>>>>>>>>>>>>>

Відділ оздоровлення

Керівник відділу

Керівник відділу

т. 34-50-05

Централізована бухгалтерія УОН

Катеруша Лідія Олексіївна

Головний бухгалтер

т. 5-30-12

Культурно-освітні заклади

Будинок урочистих подій 

 Бурківська Тетяна Олексіївна

Директор

т. 5-30-58

Дендрологічний парк “Олександрія” Національної академії наук України

Галкін Сергій Іванович

Директор

т. 34-05-47

Міська централізована бібліотечна система

Григоренко Раїса Павлівна

  Директор

т. 5-14-34

Білоцерківський обласний краєзнавчий музей

Діденко Людмила Михайлівна

Директор

т. 5-31-82

Петренко Вікторія Віталіївна

Заступник директора

т. 5-84-13

Будинок органної та камерної музики

Клюєв Володимир Дмитрович

Директор

т. 5-55-31

Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського

Усков В’ячеслав Валентинович

Директор

т. 39-02-91

Парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка

Істомін Сергій Вікторович

Директор

т. 39-02-88

Кінотеатр імені Довженка

Бабко Леонід Олександрович

Директор

т. 5-26-90

Школи естетичного виховання дітей

Школа мистецтв №1

Крижешевська Леся Юріївна

Директор

т. 39-05-98

Лисенко Рима Олексіївна

Завуч

т. 39-05-88

Музична школа № 2  

Гонта Олег Прокопович

Директор

т. 5-15-80

Корсей Ельвіра Ібрагимівна

Завуч

т. 5-15-80

Музична школа № 3

Павлова Ніна Онуфріївна

Директор

т. 38-43-12

Кучерук Сергій Леонідович

Завуч

т. 38-43-11

Школа мистецтв № 4

Гладкова Наталія Володимирівна

Директор

т. 5-45-91

Гладченко Ніна Миколаївна

Завуч

т. 5-45-91

Школа мистецтв №5

Томащук Сергій Олександрович

Директор

т. 33-04-93

Скороход Ірина Вікторівна

Завуч

т. 33-09-65

Палац культури ВАТ “Росава”

Кулько Еліна Аркадіївна

Директор

т. 7-23-59

Гололобова Ольга Митрофанівна

Заступник директора

т. 33-70-80

Лікувально-профілактичні заклади

Міська лікарня № 1

Яценко Григорій Миколайович

Головний лікар

т. 5-19-53

Масло Анатолій Григорович

Заступник з медичної частини

т. 5-19-52

Міська лікарня №2

Головенко Ніна Василівна

Головний лікар

т. 6-51-51

Ільченко Микола Григорович

Заступник головного лікаря з медичної частини

т. 6-05-49

Дитяча поліклініка

Музиченко Галина Миколаївна

Головний лікар

т. 5-16-32

Територіальне медичне об’єднання

Душак Олена Миколаївна

Головний лікар

т. 6-02-00

Дідич Тетяна Володимирівна

Заступник директора з медичної частини

т. 6-37-60

Пологовий будинок

Бондар Анатолій Андрійович

Головний лікар

т. 6-30-25

Солодовник Володимир Олександрович

Заступник головного лікаря з медичної частини

т. 6-25-14

Психонаркологічне територіальне медичне об’єднання

Надточій Іван Іванович

Головний лікар

т. 5-12-00

Станція швидкої медичної допомоги

Семенченко Володимир Афанасійович

Головий лікар

т. 5-24-90

Дитяча стоматологічна поліклініка

Скульська Світлана Василівна

Головний лікар

т. 34-75-64

Прокопович Надія Іванівна

Завідуючий відділенням

т. 34-66-77

Госпрозрахункова стоматологічна поліклініка

Поздняков Володимир Вікторович

Головний лікар

т. 6-31-75

Шапошнікова Олена Юріївна

Заступник головного лікаря з медичної частини

т. 6-31-75

Поліклініка загальної практики – сімейної медицини

Бандура Іван Миколайович

Головний лікар

т. 6-03-12

Сільнова Ольга Олексіївна

Завідувач поліклінічним відділенням

т. 6-02-13

Патанатомічне бюро

Мороз Віктор Іванович

Начальник

т. 6-94-93

Госпрозрахункова поліклініка профоглядів

Чижов В’ячеслав Сергійович

Головний лікар

т. 5-16-87

Шапошнікова Олена Юріївна

Заступник головного лікаря з медичної частини

т. 6-31-75

Медико санітарна частина ВАТ „Росава”

Колеснік Людмила Андріївна

Головний лікар

т. 33-76-63

Гребеннікова Тетяна Іванівна

Заступник головного лікаря по поліклінічній роботі

т. 7-99-12

Обласна станція переливання крові

Вербіцький Петро Трохимович

Головний лікар

т. 34-51-02

Демський Віталій Васильович

Заступник головного лікаря

т. 34-50-01

Онкологічний диспансер

Колеснік Ярослав Федорович

Головний лікар

т. 5-90-91

Нагорний Микола Володимирович

Завідувач поліклінікою

т. 5-91-24

Нетребенко Леонід Ростиславович

Завідувач відділенням стаціонару

т. 5-73-25

Протитуберкульозний диспансер

Лисенко Валентина Василівна

Головний лікар

т. 5-11-45

Біленко Наталія Петрівна

Заступник головного лікаря по медичній частині

т. 5-25-90

Санітарно-епідеміологічна станція

Добрянський Анатолій Володимирович

Головний лікар

т. 39-26-84, т. 39-27-68

Мурзіна Меланія Петрівна

Завідувач санітарно-гігієнічним відділом

т. 39-20-95

Київська обласна дитяча лікарня №2

Богородська Єлизавета Іванівна

Головний лікар

т. 5-36-74

Байкалова Раїса Аврамівна

Заступник головного лікаря з лікувальної роботи

т. 5-10-32

Будинок дитини

Грибан Тетяна Павлівна

Головний лікар

т. 34-55-68

Коваленко Катерина Костянтинівна

Заступник головного лікаря з медичної частини

т. 34-55-68

Обласна стоматологічна поліклініка

Романов Георгій Георгійович

Головний лікар

т. 5-45-82

Верпека Ольга Михайлівна

Заступник головного лікаря з медичної частини

т. 5-55-64

Лікувально-фізкультурний диспансер

Пантелеймонова Світлана Петрівна

Головний лікар

т. 5-34-33

Санаторій – профілакторій „Діброва"

Барановська Леся Миколаївна

Директор

т. 6-22-12
    6-35-45

Центральна районна лікарня

 

Головний лікар

т. 33-94-25т. 33-91-30