Звіт про періодичне відстеження регуляторного акта «Про внесення змін до рішення міської ради від 28 березня 2013 року №943-40-VI «Про затвердження місць для проведення ярмаркових заходів в місті Біла Церква».

Дата :
2020-09-21

1. Вид та назва регуляторного акту: рішення Білоцерківської міської ради від 20 червня 2013 року №1000-43-VI «Про внесення змін до рішення міської ради від  28 березня 2013 року  №943-40-VI «Про затвердження місць для проведення  ярмаркових заходів в місті Біла Церква».

2. Виконавець заходів з відстеження – відділ з питань торгово–побутового обслуговування населення і громадського харчування Білоцерківської міської ради.

3. Цілі прийняття регуляторного акта:

-  збалансованість інтересів суб’єктів підприємницької діяльності, органів місцевого самоврядування та населення міста щодо визначення вимог  до розміщення та проведення ярмаркових заходів;

-         залучення в місто додаткових обсягів сільськогосподарської продукції  від товаровиробників;

-         усунення недоліків в організації торгівельного обслуговування населення;

-         поліпшення культури і якості обслуговування населення;

-         поліпшення зовнішнього вигляду об’єктів благоустрою, санітарного стану об’єктів ярмаркових заходів.

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 10.08.2020р. по 14.09.2020р.

5. Тип відстеження: періодичне

6. Методи одержання результатів відстеження:

-        аналіз пропозицій, звернень, відгуків та зауважень суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері роздрібної торгівлі громадського харчування (у святкові дні),  штучні та живі квіти, сосною та ялинкою у передноворічні дні, овочами, туристичними плослугами.

-        аналіз статистичних даних.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних:

-       фактичні дані звернень суб’єктів господарювання щодо отримання погодження на здійснення ярмаркових заходів, а саме: реалізація   громадського харчування (у святкові дні),  штучні та живі квіти, сосною та ялинкою у передноворічні дні, овочам, туристичними послугами.

-       аналіз статистичних даних.

8.Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акту:

№ п/н

Показники

2019 рік

2020 рік
прогноз

1

Кількість виданих погоджень

129

350

148

94

22

108

81

40

2

Кількість с/г продукції реалізовано в тоннах

1357

1500

450

185

55

60

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

Позитивним фактором прийняття даного рішення є:

-        задоволення потреб споживачів у сфері роздрібної торгівлі громадського харчування (у святкові дні), туристичні послуги, штучні та живі квіти, сосною та ялинкою у передноворічні дні, овочами.

-        упорядкування місць для проведення ярмаркових заходів в місті Біла Церква.

Регуляторний акт має достатній ступінь досягнення визначених цілей, результати реалізації його положень мають позитивний характер, він не потребує змін чи доповнень.

Міський голова                                                                              Геннадій ДИКИЙ