Шановні білоцерківці!

|  10. 09. 2020

На жаль, анонсовані раніше заходи щодо відзначення Дня міста 12 вересня ц.р., які планувалося провести на 13 локаціях у всіх мікрорайонах міста – не відбудуться.

Причиною  скасування заходів - робота міської влади на випередження та  недопущення росту захворюваності  містян на коронавірус COVID-19. 

Ми маємо невтішні приклади, коли в населених пунктах, які межують із Білої Церкви введено жовті та помаранчеві рівні епідемічної небезпеки. Тому, 08 вересня ц.р., під час засідання виконавчого комітету міської ради було ухвалено рішення «Про заборону проведення концертів та інших гастрольних заходів на території міста Біла Церква на період карантину».  

Даним рішенням  на період дії карантину, до прийняття окремого рішення, заборонено проведення концертів та інших гастрольних заходів (крім тих, які проводяться в закладах культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності) на території міста Біла Церква.

Сьогодення диктує нам певні умови, які ми не можемо обійти. Пандемія понесла за собою карантинні обмеження, що мають єдину мету – зберегти людські життя. 

У День міста - 12 вересня буде проведено лише покладання квітів до пам’ятника засновнику міста – Ярославу Мудрому, привітання від міського голови на площі біля міської ради.  Також на площі перед БРУМом  буде проведено  фестиваль вуличного мистецтва «Вільна стіна», а біля колонади «Луна» в дендропарку «Олександрія» відбудеться виступ Київського обласного музично-драматичного театру ім.П.Саксаганського. У центральній частині міста працюватиме фотовиставка «Біла Церква історична», функціонуватимуть фотозони, лунатиме музика.

Сподіваємося на ваше розуміння. Ми неодмінно пройдемо цей складний  період і наступного року відсвяткуємо День міста як звикли - весело, масштабно, гучно і масово.