Робота молодіжної ради міста розпочалася!

|  10. 09. 2020

09 вересня у Білій Церкві відбулося засідання членів молодіжної ради міста.

Засідання провела заступник начальника управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради Марина Гончарук.

У ході заходу заступник міського голови Катерина Возненко привітала присутніх із початком роботи, побажала натхнення і продуктивності та вручила посвідчення членів молодіжної ради.

На порядок денний були винесені такі питання: обрання голови, заступника та секретаря молодіжної ради м. Біла Церква.

Таким чином, головою цієї каденції молодіжної ради було обрано представника від ініціативної групи молоді «ТАСО» Максима Тютюника, його заступником студентку КЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж» Наталію Лановську. Секретарем ради обрали педагога-організатора КЗ БМР «Клуб за місцем проживання «Прометей» Катерину Дорошенко.

Засідання пройшло із дотриманням карантинних вимог на території КЗ БМР ДЮСШ «Зміна».