Цикерда Надія Геннадіївна

Цикерда Надія Геннадіївна народилася 14 вересня 1994 року в смт Рокитне Київської області, громадянка України.

У 2000 році пішла до першого класу Рокитнянської ЗОНІ І-Ш ступенів №1.

З 2007 по 2010 pp. навчалася у Рокитнянському районному ліцеї Київської області.

З 2010 по 2014 pp. навчалася у Таращанському агротехнічному коледжі імені Героя Радянського Союзу О.О. Шевченка (нині Таращанський державний технічний та економіко-правовий коледж) за спеціальністю "Правознавство". Після закінчення навчання присвоєно кваліфікацію молоділого спеціаліста з права.

З 2014 по 2016 pp. навчалася в Академії праці, соціальних відносин і туризму за спеціалізацією кримінальна юстиція і правозахисна діяльність, напрям "Правознавство". Після закінчення навчання присвоєно освітньо-кваліфкаційний рівень бакалавр.

З 2016 по 2018 pp. навчалася у Тернопільському національному економічному університеті за спеціальністю "Право", освітня програма інтелектуальна власність. Після закінчення навчання присвоєно освітньо-кваліфкаційний рівень магістр.

З 17 по 23 липня 2017 р. пройшла навчання у Літній школі з інтелектуальної власності в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності Національної академії правових наук України за програмою літньої школи Всесвітньої організації інтелектуальної власності.

Учасник V міжнародної науково-практичної конференції молодих учених та студентів Закарпатські правові читання у 2013 році.

Учасник міжнародної науково-практичної конференції «Криміналістичні і психофізіологічні методи досліджень в судочинстві, правоохоронній діяльності і кадровій роботі» у 2013 році.

Нагороджена дипломом за відмінне навчання, зразкову поведінку та зайняте І місце у олімпіаді знавців права, присвяченій 15-річчю відділення «Правознавство» Таращанського агротехнічного коледжу імені Героя Радянського Союзу О.О. Шевченка.

Нагороджена у 2016 році грамотою Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації за особистий вагомий внесок у розвиток молодіжного руху, активну громадську позицію та з нагоди Дня молоді.

Учасник міжнародної науково-практичної конференції «Теоретичний аналіз і наукові дослідження юриспруденції у світовій науці» у 2016 році.

Учасник І міжнародної науково-практичної конференції «Правова система України в умовах європейської інтеграції: погляд студентської, молоді» у 2017 році.

Нагороджена дипломом II ступеня за перемогу у II етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з інтелектуальної власності 24 березня 2017 року.

З 02.09.2012 по 25.06.2014 pp. виконувала обов'язки консультанта у Громадській юридичній консультації Таращанського агротехнічного коледжу.

З 06.05.2015 по 29.05.2016 pp. працювала на посаді помічника юриста в Адвокатському бюро «Шульги Ольги Миколаївни».

З 08.02.2018 по 13.03.2019 pp. працювала на посаді юриста в ПрАТ «КАТП-1028».

З 19.03.2019 по 23.08.2019 pp. призначена на посаду головного спеціаліста відділу претензійно-позовної роботи Юридичного управління Головного управління Державної казначейської служби України в м. Києві.

З 04.02.2020 року по 09.07.2020 pp. працювала на посаді юриста у ТОВ НВП «БІЛОЦЕРКІВМАЗ».