Відбудеться нарада з керівниками підприємств - перевізників щодо надання послуг з пасажирських перевезень в м. Біла Церква (ПЕРЕНОСИТЬСЯ)

Обновлено: 30.06.2020 року

Повідомлення

З метою дотримання протиепідемічних заходів, нарада з керівниками підприємств - перевізників щодо надання послуг з пасажирських перевезень, з 01 липня ц.р. переноситься.

Про дату і час проведення буде проінформованно додатково.

Відділ транспорту та зв’язку міської ради

Повідомлення

Відповідно до Доручення пленарного засідання дев’яносто сьомої сесії Білоцерківської міської ради від 19 червня 2020 року, 01 липня ц.р. відбудеться нарада з керівниками підприємств - перевізників щодо надання послуг з пасажирських перевезень в м. Біла Церква.

Нараду буде організовано з урахуванням карантинних вимог об 11.00, у великій залі виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

Відділ транспорту та зв’язку міської ради

Місце проведення:
велика зала виконавчого комітету міської ради.
Дата анонса:
01 липня 2020 р. 11:00