Відбулося засідання позачергової 97 сесії міської ради

|  19. 06. 2020

19 червня відбулося засідання позачергової дев’яносто сьомої сесії Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

Перед початком розгляду питань порядку денного було розглянуто ряд звернень і заяв депутатів міської ради.

Зокрема, депутат Вадим Кошель  озвучив звернення до Президента України, голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо недопустимості перегляду мовного зконодаства. Звернення містить вимогу: зняти з розгляду Верховної Ради України законопроєкти №2362 та № 2693; недопустити перегляд мовного законодавства; припинити нападки на основи української нації та державності; публічно вибачитись за вислови, які зневажають Україну; зупинити політику малоросійства та знищення української держави. Депутати підтримали дане рішення.

Пропозицію депутата міської ради Андрія Короля  щодо внесення змін до відповідної програми по боротьбі з поширенням коронавірусної хвороби COVID -19, якими виділити додаткові кошти  на придбання ПЛР - тестів для хворих, що перед плановим лікуванням мають обов’язково пройти тестування на дане захворювання, також було підтримано.

Звернення депутата міської ради Геннадія Джегура стосувалося певних питань, які виникли під час перевезення пільгових категорій населення, зокрема учасників бойових дій, маршрутними таксі загального користування. Міський голова Геннадій Дикий надав протокольне доручення відповідним службам провести нараду за участю підприємств- перевізників, аби ті виконували гарантованІ державою пільги.

Депутат Володимир Коробчук звернувся з проханням відновити пасажирський маршрут №25, оскільки жителі вул. Глиняна і Храпачанська та працівники підприємств, які розташовані на тих вулицях,  не мають транспортного сполучення.

Депутат Київської обласної ради Сергій Яременко також взяв слово. Він ще раз підняв питання пільгового перевезення учасників бойових дій; наголосив на необхідності посилення контролю за дотриманням карантинних заходів, особливо у громадському транспорті, супермаркетах, ринках тощо.

У ході засідання депутатами були обговорені та ухвалені рішення згідно з затвердженим порядком денним:

1. Про внесення змін до міської програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня № 1» на 2020 рік, затвердженої рішенням міської ради від 20 грудня 2019 року № 4771-86-VII (зі змінами);

2. Про внесення змін до міської програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня № 2» на 2020 рік, затвердженої рішенням міської ради від 20 грудня 2019 року № 4772-86-VII (зі змінами);

3. Про внесення змін до міської програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» на 2020 рік, затвердженої рішенням міської ради від 20 грудня 2019 року № 4779-86-VII (зі змінами);

4. Про внесення змін до міської цільової програми «Цукровий діабет на І квартал 2020 року», затвердженої рішенням міської ради від 28 листопада 2019 року № 4636-84-VII;

5. Про затвердження Узгодженого рішення між Центральним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Київ) та Білоцерківською міською радою в сфері надання адміністративних послуг;

6. Про внесення змін до рішення міської ради від 16 квітня 2020 р. № 5211-95-VII «Про затвердження Програми щодо здійснення комплексних заходів, спрямованих на ліквідацію та запобіганню поширення на території міста Біла Церква гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2»;

7. Про внесення змін до рішення міської ради від 20 грудня 2019 р. № 4768-86-VII «Про бюджет м. Біла Церква на 2020 рік»;

8. Про внесення змін до Положення Комунальної установи Білоцерківської міської ради "Інклюзивно-ресурсний  центр №2" шляхом викладення його у новій редакції;

9. Про безоплатну передачу на баланс управлінню комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради, управлінню освіти і науки Білоцерківської міської ради, комунальному закладу Білоцерківської міської ради Дитячо-юнацька спортивна школа «Зміна» та Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради закінчених будівництвом об'єктів;

10. Про внесення змін до рішення міської ради від 26.03.2020р. № 5208-93-VII «Про використання орендної плати та плати за суборенду об’єктів комунальної власності у ІІ - ІV кварталах 2020року».

Засідання відбувалося в режимі онлайн трансляції.

Відеозапис засідання можна переглянути на ютуб каналі Білоцерківської міської ради. З прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися після їх оприлюднення на офіційному вебсайті Білоцерківської міської ради.