Протокол засідання «круглого столу» з обговорення проєкту рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються комунальним закладом Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон»

Дата :
2020-05-25

м. Біла Церква                                                                                                      22.05.2020 року
Білоцерківська міська рада

Малий зал                                                                                                                          10:00

Присутні:

Возненко К.С.. – заступник міського голови;

Новогребельська І.В. – заступник міського голови;

Паливода І.П. –начальник управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради;

Коросько В.М.- заступник начальника управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради;

Земецька Ю.Ю. – начальник управління економіки Білоцерківської міської ради;

Шаповал О.М. – начальник відділу з питань розвитку підприємництва та інвестицій управління економіки Білоцерківської міської ради;

Романчук В.М. - головний спеціаліст відділу з питань розвитку підприємництва та інвестицій управління економіки Білоцерківської міської ради;

Ґавва О.А.- головний спеціаліст відділу інформаційних ресурсів та зв’язків з громадськістю;

Яковенко А.Ю. - начальник відділу господарських відносин та роботи з об’єктами нерухомості юридичного управління міської ради;

Веред В.О. - директор КЗБМР «Льодовий стадіон»;

Однорог Т.А. – головний бухгалтер КЗБМР «Льодовий стадіон»;

Городілова О.М. - головний бухгалтер ДЮСШ «Зміна».

Кривошеєв О.А. – директор  ДЮСШ «Зміна»;

Головуючий на засіданні «круглого столу» - Возненко К.С.

За секретаря - Однорог Т.А.

Слухали:

Возненко К.С.: з інформацією про проєкт рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються комунальним закладом Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон».

Новогребельську І.В. з інформацією про те, що тарифи на платні послуги розроблені у зв’язку з гострою необхідністю регулювання діючих тарифів на послуги з зимових видів спорту, з урахуванням рівня їх собівартості. Вона рекомендувала винести проєкт рішення на розгляд виконавчого комітету Білоцерківської міської  ради.

Веред В.О. з інформацією про економічне обґрунтування встановлення тарифів на платні послуги, що надаються комунальним закладом  Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон». Він доповів, що даний проєкт рішення розроблений у зв’язку із зростанням фактичних витрат у порівнянні з витратами в діючих тарифах на послуги, а саме:

- зростання цін у порівнянні з 2018 роком на електроенергію, водопостачання, водовідведення та ін.;

- підвищення розміру мінімальної заробітної плати з 3723 грн. (станом на 01.01.2018 р.) до 4723 грн. (станом на 01.01.2020 р.) на 27%  згідно Закону України «Про державний бюджет України на 2020 рік».

Метою прийняття даного рішення є встановлення вартості надання послуг, що складають мінімальний перелік з урахуванням інтересів населення та фактичних витрат суб’єкта господарської діяльності на їх надання.

Вирішили:

1. Рекомендувати винести проєкт рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються комунальним закладом Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон», з урахуванням наданих пропозицій та зауважень на розгляд засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

Головуючий                                                                             Катерина ВОЗНЕНКО

За секретаря                                                                             Тетяна ОДНОРОГ