У Білій Церкві проходить чемпіонат Київської області з шахів

|  21. 02. 2020

20 лютого на базі шахово-шашкового клубу Комунального закладу  Білоцерківської міської ради «Дитячо-юнацька спортивна школа «Юність» відкрився чемпіонат Київської області з шашок серед чоловіків та жінок. Змагання проходитимуть з 20 по 23 лютого.

Цього року за шахову корону Київщини будуть боротися 39 кращих шахістів столичного регіону з міст  Бровари, Тараща, Миронівка, Кагарлик, Рокитне, Біла Церква,  а також Білоцерківського та Миронівського району.

Найстарший учасник – Валентин Андрійович Корольков з Білоцерківського району, наймолодший – Федір Дишлюк з Білої Церкви. У чемпіонаті  беруть участь 3 майстри спорту України з шахів, 7 кандидатів у майстри спорту,  22 першорозрядники та 7 спортсменів із другим розрядом.

У церемонії відкриття взяли участь начальник управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради І.Паливода, директор ДЮСШ «Юність» В.Корнієнко, заступник директора М. Дячук.