Турнір з волейболу «Спорт – поліція – діти»

|  24. 01. 2020

23 січня 2020 року в спортивній залі Білоцерківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області (вул. Привокзальна, 3) відбувся турнір з волейболу «Спорт – поліція – діти». Участь у турнірі брали: в складі працівників ювенальної поліції Білоцерківського відділу команда «Динамо» (Білоцерківський ВП ГУНП в КО), в складі студентів та викладачів вищих навчальних закладів: команда «БНАУ» (Білоцерківський національний аграрний університет) та команда «Дрозди» (Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради «Білоцерківський медичний коледж»).

Турнір «Спорт – поліція – діти» відбувся в рамках пілотного проекту відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Київської області. Співорганізатором турніру виступив Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Головний суддя турніру Авдєєва Тетяна (Голова предметної комісії з фізичного виховання Технолого-економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету).

Під час урочистого відкриття учасників змагань вітали тимчасово виконуючий обов’язки начальника Білоцерківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Олексій Ковбаса, начальник відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Київської області Олена Косенко, начальник відділу превенції Білоцерківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Оксана Каменська.

Змагання пройшли в напруженій боротьбі. Всі учасники отримали масу задоволення від командної гри. Команди намагалися якнайкраще продемонструвати свої здібності та здобути перемогу в турнірі.

За результатами змагань, перемогу виборола команда Білоцерківського національного аграрного університету. Срібний кубок отримали студенти Білоцерківського медичного коледжу. Бронзову винагороду здобула команда білоцерківських ювенальних поліцейських. Всі команди отримали відзнаки та нагороди.

Вітаємо студентів з вдалим виступом, бажаємо наступних звитяг!

Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» запрошує взяти участь у  спортивно-масових заходах (план заходів можна подивитись на сайті КЗ БМР «БМЦФЗН «Спорт для всіх» (http://bc-sport-center.org.ua)).