Чемпіонат Київської області з плавання серед юнаків та дівчат

|  24. 01. 2020

24-25 січня у Білій Церкві відбувається чемпіонат Київської області з плавання серед юнаків та дівчат – хлопців 2006-07 р.н. та дівчат 2007-2008 р.н. У змаганнях взяли участь команди з міст Бровари, Бориспіль, Вишгород, Васильків, Славутич. Білу Церкву представляли команди спортсменів із Дитячо-юнацької спортивної школи №1, Дитячо-юнацької спортивної школи №2, Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 – дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб».

Зі словами вітань до присутніх звернувся начальник управління культури і спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв, який наголосив, що цьогоріч чемпіонати Київщини з різних видів спорту будуть проводитися у різних містах Київської області, побажав юним спортсменам показати якнайкращі результати, техніку, а від змагань отримати якомога більше позитивних емоцій.

Заступник Білоцерківського міського голови Катерина Литвиненко побажала всім спортсменам перемоги, наснаги, принести позитивний результат як для себе, так і для своєї команди.

До організаційного комітету змагань увійшли: начальник управління культури і спорту Київської обласної державної адміністрації, заслужений працівник фізичної культури та спорту Сергій Тимофєєв, заступник міського голови Катерина Литвиненко, начальник управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради Інна Паливода, директор КЗ КОР «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту», заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України Володимир Балясніков, директор КЗ БМР «Дитячо-юнацька спортивна школа №1», депутат Білоцерківської міської ради Юрій Гончаренко.

Відповідно до програми змагань, спортсмени мають подолати дистанції: 50 м вільним стилем, 50 м брасом, 50 м батерфляєм, 50 м на спині; 200 м вільним стилем, 200 м брасом, 200 м батерфляєм, 200 м на спині, 200 м – комплексне плавання, заключний вид змагань – 800 м вільним стилем.

Головним суддею змагань виступив Олександр Соловйов.

У заході взяли участь: спортсмени, тренери, представники громадськості та ін.