ПРОТОКОЛ круглого столу з обговорення проектів регуляторних актів - рішень міської ради «Про затвердження Положення про порядок організації та проведення ярмаркових заходів...», «Про затвердження місць для проведення ярмаркових заходів...»

Дата :
2019-12-05

круглого столу з обговорення
проектів регуляторних актів - рішень Білоцерківської міської ради «Про затвердження Положення про порядок організації та проведення ярмаркових заходів у місті Біла Церква у новій редакції», «Про затвердження місць для проведення ярмаркових заходів у місті Біла Церква у новій редакції»

м. Біла Церква                                                                            03 грудня 2019 р.

Мала зала виконавчого комітету

Білоцерківської міської ради

Запрошені на обговорення підрозділи міської ради

та суб’єкти господарювання.

Початок : 10:00 год.

Присутні:

Антонюк

Микола Анатолійович

- радник Білоцерківського міського голови з питань діяльності  виконавчих органів ради;

Мартинюк Сергій Іванович

- депутат міської ради (голова постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації);

Присяжна

Таміла Вікторівна

- в.о. начальника відділу з питань торгово побутового обслуговування населення і громадського харчування міської ради;

Шаповал Олена Миколаївна

- начальник  відділу з питань розвитку підприємництва та інвестицій управління економіки міської ради;

Романчук

Вікторія Михайлівна

- головний спеціаліст відділу з питань розвитку підприємництва та інвестицій управління економіки міської ради;

Яковенко

Анна Юріївна

- начальник відділу господарських відносин та роботи з об’єктами нерухомості юридичного управління міської ради;

Поліщук

Петро Ілліч

- підприємець;

Гребеніченко

Богдан Васильович

- підприємець;

Гусейнова

Наталія Вікторівна

- представник підприємця Гусейнова Є.В.О.

Порядок денний: Обговорення проектів регуляторних актів – проектів рішень Білоцерківської міської ради «Про затвердження Положення про порядок організації та проведення ярмаркових заходів у місті Біла Церква у новій редакції», «Про затвердження місць для проведення ярмаркових заходів у місті Біла Церква у новій редакції».

СЛУХАЛИ:

Присяжна Т.В.: ознайомила присутніх  з інформацією про проекти регуляторних актів – проектів рішень Білоцерківської міської ради «Про затвердження Положення про порядок організації та проведення ярмаркових заходів у місті Біла Церква у новій редакції», «Про затвердження місць для проведення ярмаркових заходів у місті Біла Церква у новій редакції». Проекти рішень Білоцерківської міської ради розроблені в зв’язку з необхідністю узгодження розміщення та затвердження місць для проведення ярмаркових заходів на території міста визначено вимогами чинного законодавства, що регламентує діяльність у сфері дрібнороздрібної торгівлі.

Антонюк М.А.: при обговоренні виніс пропозицію переглянути доцільність затвердження переліку місць для проведення ярмаркових заходів та прописати коректно адреси їх розташування. Також внести в перелік місць для проведення святкових заходів, які проводяться виконавчими органами Білоцерківської міської ради площу Шевченка.

ВИРІШИЛИ:

1.

Врахувати пропозиції, які надійшли стосовно даних проектів.

2.

Винести дані проекти регуляторних актів – рішень на розгляд постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації.

Головуючий                                                                                    М.А. Антонюк

Секретар                                                                                        Т.В. Присяжна