«Про встановлення тарифів на платні медичні послуги, що надаються в Комунальному некомерційному підприємстві Білоцерківської міської ради «Білоцерківський пологовий будинок»

Дата : 
2019-12-02

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров'я та вищих медичних закладах освіти» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 р. № 1138 та з метою приведення тарифів на платні медичні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством Білоцерківської міської ради «Білоцерківський пологовий будинок» у відповідність до фактичних витрат, пов’язаних з їх наданням, виконавчий комітет Білоцерківської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення тарифів на платні медичні послуги, що надаються в Комунальному некомерційному підприємстві Білоцерківської міської ради «Білоцерківський пологовий будинок». Проект регуляторного акта передбачає встановлення розміру плати за послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством Білоцерківської міської ради «Білоцерківський пологовий будинок», підпорядкованого управлінню охорони здоров’я Білоцерківської міської ради.

Головним розробником проекту регуляторного акта є Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківський пологовий будинок»: 09113. м. Біла Церква, вул. Семашка. буд.7. E-mail: [email protected].

З проектом рішення та аналізом регуляторного впливу зазначеного регуляторній о акта можна ознайомитися в мережі Інтернет на офіційному сайті Білоцерківської міської ради і а її виконавчих органів: 

Термін прийняття зауважень та пропозицій до проекту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня його оприлюднення.

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта та аналізу регуляторної о впливу приймаються в друкованому або електронному вигляді протягом місяця 5 дня оприлюднення проекту регуляторного акта за адресою Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківський пологовий будинок»: м. Біла Церква, вул.Семашка, буд.7, телефон/факс 6-30-25 з 8-00 до 16-00 щодня (крім суботи та неділі). E-mail: [email protected].