Відбувся відкритий чемпіонат зі спортивної гімнастики серед дівчат

|  17. 10. 2019

17 жовтня у Білій Церкві проводиться відкритий чемпіонат Дитячо-юнацької спортивної школи №1 з гімнастики спортивної серед дівчат.

У змаганнях взяли участь близько 70 учасниць із таких міст: Запоріжжя, Київ, Івано-Франківськ, Харків, Тернопіль, Біла Церква. Також до участі долучилися гості з Хорватії.

Із привітальним словом до присутніх звернувся міський голова Геннадій Дикий: «Мені завжди дуже приємно вітати гостей нашого міста. Сьогодні випала можливість привітати гостей цього чемпіонату. Я щиро сподіваюся, що даний вид спорту буде розвиватися у Білій Церкві і в наступних роках ми будемо приймати ще більше юних спортсменок, і не тільки з України. Спорт – це важлива складова розвитку підростаючого покоління. Тому міська рада всіляко сприяє популяризації та активно підтримує розвиток різноманітних видів спорту. Я бажаю вам тільки перемог!»

Під час заходу міський голова вручив тренерам команд від кожного міста пам’ятні подарунки.

У ході змагань переможців було нагороджено медалями, грамотами та пам’ятними призами відповідно до кожної вікової категорії.

У заході взяли участь: заступник міського голови Катерина Литвиненко, директор КЗ БМР «ДЮСШ №1», депутат Білоцерківської міської ради Юрій Гончаренко, начальник управління молоді та спорту Білоцерківської міської ради Інна Паливода.

Результати за підсумками першого дня змагань:

Члени оргкомітету нагородили переможців і призерів серед дівчат І юн і ІІІ розряду (учасників І та ІІ потоку змагань).

По програмі ІІІ розряду серед дівчат 2010 р.н.:

І м – Лисенко Вероніка – Б.Церква – Валецька С.М.

ІІ м – Порхачова Поліна – Запоріжжя – Рикун С.М.

ІІІ м - Івженко Мілана – Запоріжжя – Юдіна Т.В.

По програмі ІІІ розряду серед дівчат 2011 р.н.:

І м – Зарнадзе Мирослава – Запоріжжя – Новеньких І.М.

ІІ м – Набожник Зоряна – Київ – Абашина О.С.

ІІІ м – Кавецька Марія – Тернопіль – Геращенко Т.В.. Гейна І.М., Ференц Н.В.

По програмі І юн.р. серед дівчат 2011 р.н.:

І м – Дутка Маргарита- Тернопіль – Гейна І.М., Ференц Н.В.

ІІ м – Онопрієнко Саша – Біла Церква – Валецька С.М.

ІІІ м – Галкіна Катерина – Біла Церква – Валецька С.М.. Кондріс Д.В.

По програмі І юн.р. серед дівчат 2012 р.н.:

І м – Дорош Марія – Тернопіль – Гейна І.М., Ференц Н.В.

ІІ м – Скотенко Анна-Київ – Гейна І.М., Ференц Н.В.

ІІІ м – Глущенко Анастасія – Біла Церква – Валецька С.М.

По програмі І юн.р. серед дівчат 2013 р.н.:

І м – Градік Марія – Харків – Беляцька О.Г.

ІІ м – Кравцева Вероніка – Біла Церква – Філь Я.С.

ІІІ м – Серпокрил Поліна – Київ – Абашина О.С.