Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування м.Білої Церкви №7, №8, №18, №25

Дата :
2019-10-17

Оголошення
про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування м.Білої Церкви №7, №8, №18, №25 на підставі рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 08 жовтня  2019 року №726  «Про організацію проведення  конкурсу з перевезення  пасажирів на  автобусних маршрутах  загального користування м. Біла Церква № 7, №8, №18, №25»

Конкурс проводиться відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. №1081.

Організатором конкурсу є виконавчий комітет Білоцерківської міської ради.

Умови конкурсу – відповідно до рішення  виконавчого комітету  міської  ради від 11 жовтня 2016 р. №438 «Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального  користування м. Білої Церкви».

Об’єктами конкурсу є  міські автобусні маршрути загального користування, основні характеристики :

Порядковий  №   об’єкта конкурсу №  маршруту, найменування кінцевих  зупинок   Загальна кількість автобусів, од.  у т.ч. не менше 35% для маломобільних груп населення   Режим руху, періодичність  здійснення перевезень Інтервал руху   Категорія
 та клас  автобусів за  конструкцією
Мінімальна пасажиро – місткість (сид./стояч), місць
1 2 3 4 5 6 7
1 7 4-й мікрорайон - вул.Семашка 12 маршрутне таксі, щоденно Згідно розкладу руху М2, М3  І, ІІ 22/21
2 8 вул.Івана Кожедуба- Залізничний вокзал 9 маршрутне таксі, щоденно М2, М3  І, ІІ 22/21
3 18 Залізничний вокзал- вул.Івана Кожедуба (Хімбуд) 9 маршрутне таксі, щоденно М2, М3  І, ІІ 22/21
4 25   вул.Василя Стуса – автомагістраль Київ-Одеса (Одеська траса) 7 маршрутне таксі, щоденно М2, М3 А,В І, ІІ, ІІІ 19

Iнформацію про об’єкт конкурсу та бланки документів для участі в конкурсі можна отримати щоденно (крім суботи, неділі), за адресою: м. Біла Церква, пл. Торгова 6, відділ транспорту та зв’язку  міської ради,  тел. для довідок з питань проведення конкурсу (0456)- 39-28-62, e-mail: [email protected]

Документи на участь у конкурсі -приймаються щоденно (крім суботи, неділі), з 9-00 до 18-00 до 04 листопада 2019 року включно,  за адресою:  м. Біла Церква, пл .Торгова 6,  відділ транспорту та зв’язку  міської ради.

Конкурс відбудеться: 19 листопада 2019 року, о 14- 00 год., за адресою: м. Біла Церква, вул. Я.Мудрого 15, велика зала виконавчого комітету Білоцерківської міської  ради .

Розмір  плати  за  участь  у  конкурсі  на 1 об’єкт конкурсу -  600,00 грн.

З переможцем конкурсу організатор укладає Договір на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в м.Біла Церква, типова форма якого затверджена рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 13 березня 2018 р. №110 (зі змінами).

Міський голова                                                                                                   Г.Дикий