Вітаємо з Днем Захисника України!

|  11. 10. 2019

Дорогі друзі!

Чотири свята, які ми відзначаємо 14 жовтня, всеосяжно охоплюють душу кожного справжнього українця, бо це поєднання стверджує цілісність духовних та земних начал.

День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, 77-ма річниця створення УПА та, День Захисника України, який об'єднує їх. Прагнення кожного з нас втілились в суті цього дня: боротьба за власну долю у своїй державі під милістю Божого захисту.

Тисячолітній шлях державності України пронизаний жертовністю її захисників та заступництвом Богоматері. Мету українського козацтва, явища унікального та неповторного в історії людства, утвердити вільну та сильну державу, продовжили вояки УПА та донині виборюють в Українсько-російському протистоянні мужні воїни сучасності. Вірою та боротьбою скріплено українські землі, кров’ю та потом об’єднано нас в одну родину.

Щиро вітаю захисників України зі святом! Нехай і надалі оберігає вас та нашу землю Святий Покров Богородиці.

Білоцерківський міський голова                            Геннадій Дикий