У Білій Церкві відбувся міський конкурс читців патріотичної поезії «Слово про Україну»

|  10. 10. 2019

09 жовтня вперше в Білій Церкві відбувся міський конкурс читців патріотичної поезії «Слово про Україну», присвячений присвяченому Дню захисника України.

Організаторами конкурсу виступили Бібліотека-філіал № 5 Білоцерківської міської централізованої бібліотечної системи ім.Петра Красножона (завідуюча Оксана Власенко) та факультет права та лінгвістики Білоцерківського національного аграрного університету (декан Валентина Борщавецька), за підтримки керівників вищих навчальних закладів міста.

Шанувальники української патріотичної поезії мали можливість насолодитися талантами юних декламаторів, а їх було понад шістдесят, та відчути дух українського єднання та звитяги.

У заході взяли участь поважні гості: секретар Білоцерківської міської ради Вадим Кошель, депутат Київської обласної ради Сергій Яременко, депутат Білоцерківської міської ради Володимир Бабенко, заслужений працівник культури України, поет-пісняр, член «Золотого фонду» Білої Церкви Анатолій Кульчицький, заступник бригадира з виховної роботи 72 Окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, майор Юрій Ісько, викладач української та болгарської мов, письменник та видавець Андрій Будугай.

Тож у результаті конкурсу кращими було визнано таких учасників: Юлія Чихічина – учениця ЗОШ №5; Вікторія Півень – студентка Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу. Гран-прі конкурсу отримала Карина Братасюк – учениця БНВО «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня».

Перемогу у виставці-конкурсі малюнків «Невидима варта» здобула Марія Тамко – студентка Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу.

Переможців конкурсу відзначили грамотами та подарунками від спонсорів конкурсу.

З пісенним дарунком під час заходу виступив Вокальний ансамбль Білоцерківського національного аграрного університету.

У заході взяли участь учнівська та студентська молодь, військовослужбовці, працівники Білоцерківської міської централізованої бібліотечної системи ім.Петра Красножона, представники громадськості, журналісти місцевих ЗМІ та ін.