Урочистості та святковий концерт до 987-річчя Білої Церкви

|  14. 09. 2019

13 вересня у Білій Церкві відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня міста.

Як і кожного року напередодні Дня народження Білої Церкви, її жителі та гості мали можливість зібратися разом, привітати одне одного зі святом, порадіти здобуткам та досягненням своїх земляків, насолодитися виступами талантів, відчути ту особливу атмосферу, яка завжди панує у колі друзів.

З вітальною промовою до білоцерківців та гостей міста звернувся міський голова Геннадій Дикий:

«987 років… Неймовірно великий відрізок часу та історії… Мені приємно, що місто, колись засноване Ярославом Мудрим як невелика фортеця, на сьогодні є одним із найбільших міст Київської області. Це місто з великою історією, з потужною промисловістю, підприємствами, які створюють нові робочі місця та здійснюють експорт продукції до більш як 60 країн світу… Це чудовий парк «Олександрія», річка Рось, театр, а головне – це наші чудові, талановиті, обдаровані діти. Тому ми щиро віримо, що наше місто має майбутнє. Сьогодні Біла Церква розвивається, і міська влада робить все можливе, аби поліпшити комфорт білоцерківців. Ремонтуються школи та садочки, будуються нові стадіони, розвиваються культура, спорт, освіта, забезпечуються новим медичним обладнанням лікарняні заклади, створюються нові амбулаторії. Усе це здійснюється завдяки вам, завдяки тим податкам, які надходять до міського бюджету. Я щиро вдячний вам за це! З Днем народження!»

Як і щороку, на свій день народження Біла Церква приймала шановних гостей. Слова вітань та символічні подарунки були адресовані від представників міст-побратимів. З міста Островець Свентокшиський (Польща) завітали: Марта Вовницька-Куздак – віце-президент міської ради, яка зачитала вітальний адрес від президента міста Ярослава Горчинські, Станіслав Чойка – радник міської ради, Кароль Вуйцік – радник міської ради. Місто Сенакі (Грузія) представляли: Григолі Багатурія – перший заступник міського голови Сенакі; Кахабер Купреішвілі – заступник міського голови Сенакі. Свої вітання Білій Церкві адресував голова Білоцерківської районної ради Володимир Шевченко.

У своїх виступах гості наголосили, що дуже цінують дружні та партнерські стосунки, які тривають між містами вже багато років, побажали Білій Церкві прогресивного розвитку та процвітання.

За дорученням Київського регіонального відділення Асоціації міст України Київської області білоцерківську громаду привітала голова Гребінківської селищної ради Наталія Збаражченко, яка вручила ряд порчених грамот представникам органів місцевого самоврядування Білої Церкви – за вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток міста, сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди Дня міста.

Піді час заходу глядачі мали змогу насолодитися виступами талановитих земляків, які презентували свої творчі дарунки. Це зведений хор Білоцерківської школи мистецтв №1 (керівник – заслужений діяч мистецтв України Тамара Павленко) в супроводі народного камерного оркестру класичної та сучасної музики; вихованці гуртка військово-патріотичного спрямування «Кодекс честі» Білоцерківської гімназії №2; народний ансамбль танцю «Ровесник» Центру творчості дітей та юнацтва Київщини (керівник – Валентина Нікітчук), музикант-саксофоніст Влад Корнєв; народна капела бандуристок «Україночка» Білоцерківської школи мистецтв №5 (керівники – заслужений працівник культури України Лариса Томащук, заслужений діяч мистецтв України – Сергій Томащук); зразкова студія сучасної класичної хореографії «Fly» (керівник – Ольга Мірошниченко); театральний гурт «Дитячі мрії» Білоцерківської школи мистецтв №6 (керівник – Ольга Гребінь); театр «Сіті» Білоцерківської школи мистецтв №3, студентська театральна майстерня; актори Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім.П.Саксаганського; фіналістка телевізійного проекту «Голос. Діти 2019» Вероніка Морська; зразковий народний вокальний ансамбль «Співограй» ЦТДЮ «Соняшник» (керівник – Ольга Гаврилюк).

Уперше на сцені свій показовий виступ «Захопливе карате» презентували вихованці Академії традиційного карате-до (президент – залужений тренер України, тренер вищої міжнародної категорії Володимир Брунько).

Свою майстерність і талант також дарували вихованці відділення художньої гімнастики ДЮСШ товариства «Спартак» (старший тренер – Ірина Яцюк); театр моди «Діамодус»; танцювальний хореографічний колектив «Мікс Денс» (керівник – Світлана Розгон); солістки вокального відділу Білоцерківської школи мистецтв №5 (керівник – Галина Білогур); зразковий ансамбль народного танцю «Рось» Білоцерківської школи мистецтв №4 (керівники – Ігор та Ірина Максимови); народний вокальний ансамбль «Юр’ївські вечорниці Білоцерківської школи мистцеві №5 (керівник – заслужений діяч мистецтв України Сергій Томащук).

У заході взяли участь: секретар Білоцерківської міської ради Вадим Кошель, заступники міського голови, представники громадськості, журналісти місцевих ЗМІ.