Відбулися співбесіди з кандидатами на заміщення вакантних посад

|  01. 08. 2019

26 липня відбулися співбесіди з кандидатами на заміщення вакантних посад працівників органів місцевого самоврядування: 

-                     заступника начальника управління – начальника відділу соціального забезпечення управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;

-                     головного спеціаліста відділу державного архітектурно-будівельного контролю Білоцерківської міської ради на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Співбесіди проходили за результатами письмового іспиту для кандидатів, який відбувся  18 липня ц.р. На іспит було зареєстровано  2 претендента.

 Під час іспиту було перевірено знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні», а також профільного законодавства. Кандидати могли ознайомитись з переліком питань, які виносилися на іспит заздалегідь на офіційному веб-сайті міської ради.

 За результатами письмового іспиту до співбесід було допущено 2 особи.

 Співбесіди проходили з метою виявлення відповідності профілів професійної компетентності кандидата посаді, на яку він претендує. Конкурсна комісія спілкувалася з кандидатами в усній формі.

 Під час співбесід претенденти презентували своє бачення подальшої діяльності на посаді. Надали аргументи, які на їхню думку сприятимуть підвищенню ефективної діяльності відповідних управлінь і відділів та забезпечать належне  функціонування і  подальший розвиток  відповідного профілю.

 Відповідно протоколу конкурсної комісії № 06/19  від 31.07.2019р.  міському голові рекомендовано призначити:

-                     на посаду заступника начальника управління – начальника відділу соціального забезпечення управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку - Світлану Драмарецьку;

-                     на посаду головного спеціаліста відділу державного архітектурно-будівельного контролю Білоцерківської міської ради на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку – Ольгу Титаренко.

 

Конкурси на вакантні посади начальників та спеціалістів управлінь та відділів міської ради проходять відкрито та прозоро. Громадськість міста має можливість як ознайомитися із біографічними довідками кандидатів (на офіційному веб-сайті міської ради), так і спостерігати в режимі он-лайн за ходом іспитів та бути присутніми на співбесідах. 

Фотогалерея