Діти з сімей учасників АТО вирушили на морський відпочинок

|  15. 07. 2019

15 липня 2019 року 33 дитини з сімей учасників АТО вирушили на відпочинок до дитячого табору «Прибрежний», що розташований на морському узбережжі в смт Лазурне Скадовського району Херсонської області. П’ять років поспіль за  кошти міського бюджету Білоцерківський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організовує для юних жителів нашого міста цікаву морську подорож, яка має на меті забезпечити дітям активний та змістовний літній відпочинок і оздоровлення цілющими чорноморськими хвилями та повітрям.

Діти вже прибули до Лазурного і смачно пообідали. Тепер вони облаштовуються на новому місці, знайомляться з територією, вожатими, новими друзями і готуються до своєї першої в цьому сезоні зустрічі з морем. Попереду у хлопчиків та дівчаток два тижні вільного від уроків та гаджетів часу, незабутніх вражень, захопливих конкурсів та розважальних заходів, приємного спілкування та нових знайомств. І, що найголовніше, теплого і ласкавого Чорного моря.

Білоцерківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді