Дата :
2019-07-11

Повідомлення про дату і час розгляду справи № 320/2504/19 за позовом Ковтун Леоніда Івановича до Білоцерківської міської ради та управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради про скасування рішення та висновку та зобов’язання вчинити певні дії.

В провадженні Київського окружного адміністративного суду знаходиться справа № 320/2504/19 за позовом Ковтуна Леоніда Івановича до Білоцерківської міської ради та управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради  про:

- скасування рішення Білоцерківської міської ради від 03 листопада 2016 року № 319-18-VII «Про затвердження Генерального плану міста Біла Церква» в частині збільшення провулку Селищний в місті Біла Церква з 9 м. до 12 м.;

скасування висновку управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради про наявні обмеження на використання земельної ділянки по провулку Селищний, 18а в м. Біла Церква від 14 грудня 2018 року № 216;

зобов’язати Білоцерківську міську раду затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по провулку Селищний, 18а, площею 0,0370 га.

Начальник управління
містобудування та архітектури                                                                  С. Павлова