Засідання постійної комісії з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, оборонної роботи, запобігання корупції, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту

Повідомлення про засідання постійної комісії з питань  дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, оборонної роботи, запобігання корупції, сприяння  депутатській діяльності, етики та регламенту відбудеться 02.07.2019 року о 15 год. в приміщенні міської ради вул. Ярослава Мудрого, 15 (великий зал)

Порядок денний

1.Про порядок призначення та звільнення з посади керівників комунальних підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної  власності територіальної громади міста

2.Про діяльність «(або  бездіяльність)» директора комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка» Грибовського В.В.

3.Про діяльність «(або  бездіяльність)» директора комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Міськреклама» Козачука Д.В.

4.Про внесення  змін до режиму робочого часу виконавчого комітету та виконавчих  органів міської ради  на літній період

5.Різне.

Місце проведення:
великий зал Білоцерківської міської ради (за адресою вул. Ярослава Мудрого, 15)
Дата анонса:
2019-07-02 о 15:00