Повідомлення про засідання постійної комісії з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, оборонної роботи, запобігання корупції, сприяння депутатській діяльності, етики та регламент

Повідомлення про засідання постійної комісії з питань  дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, оборонної роботи, запобігання корупції, сприяння  депутатській діяльності, етики та регламенту відбудеться 26.06.2019 року о 10 год. в приміщенні міської ради вул. Ярослава Мудрого, 15 (великий зал)

Порядок денний

1.Фінансово-економічний звіт діяльності та планування роботи на 2019 рік комунального підприємства “Агенція стратегічного розвитку”

2.Про внесення змін до міської цільової Програми професійного розвитку кадрового потенціалу міської ради та її виконавчих органів на 2019-2021 роки.

3.Про внесення змін до загальної структури і штатної чисельності апарату Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів.

4.Різне

Голова комісії                                                                             С. Наконечний

Місце проведення:
великий зал Білоцерківської міської ради (за адресою вул. Ярослава Мудрого, 15)
Дата анонса:
2019-06-26 о 10:00