Дата :
2019-06-14

про завершення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів
під час розроблення проекту містобудівної документації
детального плану частини території сектору № 39

09 червня 2019 року, у відповідності до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 25.05.2011 № 555, закінчилися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації - детального плану частини території сектору № 39 міста Біла Церква, обмеженого вул. Рибна та Проектними магістральними дорогами, орієнтовною площею 6,5 га.

Оголошення про проведення громадських слухань було розміщено на сайті Білоцерківської міської ради  https://bc-rada.gov.ua/node/10089 та опубліковано в газеті «Громадська думка» №39-40.

04 червня 2019 року об 14-00  годині у великому залі Білоцерківської  міської ради відбулася презентація детального плану частини території сектору № 39 міста Біла Церква, обмеженого вул. Рибна та Проектними магістральними дорогами, орієнтовною площею 6,5 га » на замовлення управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради.

У ході презентації були висловлені пропозиції та зауваження, які були зареєстровані та передані розробнику для доопрацювання.

Начальник управління                                                             С.Павлова