12.06 Спільне засідання постійних комісій з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, оборонної роботи, запобігання корупції, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту та комісії з питань інвестицій

Повідомлення про спільне засідання  постійних комісій  з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, оборонної роботи, запобігання корупції, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту та комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації відбудеться 12.06.2019 року о 10 год. в приміщенні міської ради вул. Ярослава Мудрого, 15 (великий зал)

Порядок денний

1. Фінансово-економічний звіт діяльності та планування роботи на 2019-2020 н.рік комунального закладу “Школа мистецтв №3”

2. Фінансово-економічний звіт діяльності та планування роботи на 2019-2020 н.рік рік комунального закладу “Музична школа №3”

3. Фінансово-економічний звіт діяльності та планування роботи на 2019 рік комунального підприємства “Агенція стратегічного розвитку”

4. Фінансово-економічний звіт діяльності та планування роботи на 2019 рік комунального підприємства “БВАК”

5. Про звільнення керуючого справами виконавчого комітету міської ради

6. Про затвердження на посаді керуючого справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради та внесення змін до рішення Білоцерківської міської ради від 11 грудня 2015 року №04-02-VІІ “Про утворення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, визначення його чисельності, затвердження персонального складу” (зі змінами)

7. Про безоплатну передачу на баланс управлінню освіти і науки Білоцерківської міської ради та відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради проектно-кошторисної документації

8. Розгляд проекту рішення «Про внесення змін в рішення Білоцерківської міської ради від 18 квітня 2019 року № 3716-69-VІІ «Про перейменування комунального підприємства Редакція Білоцерківського міського радіомовлення та затвердження його Статуту шляхом викладення у новій редакції»

9. Різне

Голова комісії                                                                             С. Наконечний

Голова комісії                                                                           С.Мартинюк

Місце проведення:
великий зал Білоцерківської міської ради (за адресою вул. Ярослава Мудрого, 15)
Дата анонса:
2019-06-12 о 10 год