У школах Білої Церкви пролунав останній дзвоник

|  24. 05. 2019

24 травня у загальноосвітніх навчальних закладах Білої Церкви відбулося Свято Останнього дзвоника.

Система освіти нашого міста представлена 26 загальноосвітніми навчальними закладами, загальна кількість учнів яких становить 20422 особи. У поточному навчальному році випускників 11-х класів – 1103, випускників 9-х класів – 1892, з них з відзнакою – 61. Претенденти на медалі серед учнів 11 класів будуть підтверджені після складання ними зовнішнього незалежного оцінювання. Перший клас цьогоріч  закінчили 2157 учнів.

Цього дня міський голова Геннадій Дикий відвідав Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 – дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб» Білоцерківської міської ради Київської області та привітав учителів, учнів та батьків із завершенням навчального року. Побажав гарно та корисно відпочити під час літніх канікул, а випускникам – успіхів під час складання іспитів та вступу до тих вищих навчальних закладів, про які вони мріють.

Геннадій Дикий також вручив нагрудний знак «Відзнака міського голови» вчителю початкових класів  – Людмилі Кимівні Бараненко, яка стала цьогоріч переможницею міського, обласного та Всеукраїнського конкурсів «Учитель року-2019» у номінації «Вчитель інклюзивного класу», побажав подальших успіхів і багато-багато вдячних випускників.

Директор школи Наталія Слободянюк привітала всіх учнів із завершенням навчального року, побажала гарних літніх канікул. Також вручила грамоти управління освіти і науки Білоцерківської міської ради кращим учням школи, які показали високий рівень знань під  час  різних конкурсів та олімпіад.

У заході взяли участь: начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Петрик, учителі, учні, батьки, представники громадськості, журналісти місцевих ЗМІ та ін.