Шановні мешканці! Заплановано проведення зовнішнього незалежного оцінювання, у приміщенні Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18

Дата :
2019-05-21

Шановні мешканці!

22 травня 2019 року о 17.00 у приміщенні Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18, що знаходиться за адресою: вул. Шевченка, 33, м. Біла Церква, заплановано проведення зовнішнього незалежного оцінювання,  у зв’язку з чим проведення громадського обговорення з питань охорони громадського порядку з мешканцями міста не відбудеться.

Враховуючи вищевикладене, виконавчим комітетом Білоцерківської міської ради буде розглянуто питання щодо визначення дати на яку буде перенесено проведення зазначених громадських обговорень, про що додатково буде повідомлено на офіційному сайті міської ради та її виконавчих органів.

Виконавчий комітет міської ради