Оголошення про проведення засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації.

Дата :
2019-05-17

Повідомляємо, що 21 травня 2019 року о 10.00 годині в великому залі виконавчого комітету Білоцерківської міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації.

На комісії буде розглядатися проект рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Порядку  розміщення зовнішньої реклами на території міста Біла Церква».

Начальник управління містобудування та архітектури                            Павлова С.В.