Повідомлення про засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації

Засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації відбудеться 21.05.2019 року о 10:00 год. в приміщенні міської ради, вул. Ярослава Мудрого, 15 ( великий зал)

Порядок денний

1. Розгляд Експертного висновку до проекту регуляторного акту - рішення Білоцерківської міської ради "Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території міста Біла Церква".

2. Розгляд Експертного висновку до проекту регуляторного акту - рішення Білоцерківської міської ради  «Про встановлення місцевих податків і зборів в м. Біла Церква на 2020 рік».

3. Розгляд проекту рішення «Про надання в користування нежитлового приміщення на 2019 рік».

4. Розгляд проекту рішення «Про    безоплатну   передачу   з    балансу   комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» на баланс  комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня №1» та комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня №2» майна».

5. Розгляд проекту рішення «Про  безоплатну  передачу  з   балансу  комунального підприємства   Білоцерківської   міської  ради житлово-експлуатаційної контори №1 на баланс комунальної установи Білоцерківської міської ради «Територіальний центр надання соціальних послуг» нерухомого майна».

6. Розгляд проекту рішення «Про   безоплатну передачу з  комунальної власності територіальної громади міста Білої Церкви до державної власності Міністерства оборони України майна».

7. Розгляд проекту рішення «Про внесення змін в рішення міської ради від 23.03.2017р. №548-28-VII «Про надання дозволу на продаж автотранспортного засобу, який перебуває на балансі комунального підприємства «Аптека №1».

8Розгляд проекту рішення «Про  створення  комунального підприємства  Білоцерківської міської ради Спортивний клуб «Біла Церква».

9. Звіт про підсумки фінансово-господарської діяльності комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Міськреклама» за 2018 рік.

10. Звіт про підсумки фінансово-господарської діяльності комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви»  за 2018 рік.

11. Звіт про підсумки фінансово-господарської діяльності комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Тролейбусне управління» за 2018 рік.

12. Звіт про підсумки фінансово-господарської діяльності комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Підприємство готельного господарства» за 2018 рік.

13. Звіт про підсумки фінансово-господарської діяльності комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс» за 2018 рік.

14. Звіт про підсумки фінансово-господарської діяльності комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський парк культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка» за 2018 рік.

15. Звіт про підсумки фінансово-господарської діяльності комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» за 2018 рік.

16. Розгляд листа від голови КОГО «Рідне місто» Ліневича О. С., щодо звільнення КОГО «Рідне місто»  від сплати орендної плати за період з 01 червня 2019 року по 01 січня 2020 року.

17. Різне.

Голова комісії                                                                                          С. Мартинюк

Місце проведення:
великий зал Білоцерківської міської ради (за адресою вул. Ярослава Мудрого, 15)
Дата анонса:
2019-05-21 о 10 год